Walczak Rally Team znów na podium

7
23

W niedzielę 15 grudnia załoga Walczak Rally Team wystartowała w rajdzie Barbórka Bis. Trasa była ciężka, bardzo błotnista i trudna technicznie. Oczywiście Mariusz i Szymon poradzili sobie rewelacyjnie wygrywając ostatecznie całą klasyfikację generalną. 

Od samego rana w niedzielę trzymaliśmy kciuki za Mariusza i Szymona Walczak startujących w rajdach samochodowych. 15 grudnia wzięli udział w rajdzie Barbórka Bis organizowanym przez  Automobilklub CENTRUM. Jest to impreza dla zapaleńców motoryzacji, którym nie straszne szutrowe drogi, którzy kochają dreszczyk emocji i sportowej rywalizacji. Jest to impreza na której stajemy się świadkami wielkiego widowiska sportowo-motoryzacyjnego.  Organizatorzy „RALLY BARBÓRKA BIS” już po raz VIII starali się, jak sami mówią: “odtworzyć namiastkę tego „prawdziwego” rajdu w formie amatorskiej, poszerzając i poszukując nowych jeszcze atrakcyjniejszych widowiskowych prób sportowych.” Oczywiście słowa dotrzymali i w tym roku oprócz sprawdzonych odcinków, były też nowe charakteryzujące się szybkością, zarazem techniczne, z naturalnymi wyznacznikami trasy, które w pełni zaspokajały potrzebę rywalizacji sportowej pomiędzy załogami oraz dawały radość z jazdy. Prezentowane zdjęcie autorstwa Adama Rocha świetnie ukazuje klimat wczorajszego rajdu.

Tego dnia rozegrano również “Super Próbę o Puchar Prezesa AK Centrum” nasza załoga uplasowała się na II miejscu przegrywając jedynie o setne sekundy z Łukaszem Matrasem i Danielem Liberadzkim z klubu AK-Królewski.

Walczak Rally Team mimo niewielu startów w tym sezonie kończy go na trzeciej pozycji w klasie 4.

Gratulujemy świetnych wyników i życzymy powodzenia i wielkiej frajdy z kolejnych rajdów, a Panu Adamowi dziękujemy za świetne zdjęcie.

walczak

foto: Adam Roch

[nggallery id=111]

Reklama

7 KOMENTARZE

  • Po co ta złośliwość? Artykuł dotyczy osiągnięć sportowych.
   Panie Mariuszu jestem dumna z osiągnięć na rajdzie.

   • Dziękuję bardzo , miłe słowa zawsze cieszą i pomagają na kolejnych imprezach 🙂

  • Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził 🙂 Staram się pomóc wszystkim klientom jak umiem najlepiej,ale wśród aut zawsze znajdzie się jakaś czarna owca która spędza sen z powiek 😉

 1. Brawo ! Brawo ! Gratulacje.
  Kolejne trofeum w kolekcji.
  Czas na poważnego sponsora, mocne auto i próbować sił klasę wyżej.
  Trzymam kciuki

Comments are closed.