VI Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy

0
332

Czy zaplanowaliście już swój weekend? W sobotę mamy dla Was specjalne wydarzenie – VI Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy – po raz pierwszy w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka.

Reklama

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie można zakupić ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę dla bliskich oraz świąteczne smakołyki. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym zapowiedziało ponad 30 wystawców. Znajdziecie tam domowe i pyszne przetwory, stoiska z regionalnym rękodziełem oraz tradycyjne akcesoria świąteczne jak: stroiki, bombki, świece, ozdoby, które do każdego z domów wniosą świąteczny klimat. Nie zabraknie także stoisk ze swojskimi wędlinami, serami podpuszczkowymi oraz piernikami i kołaczami węgierskimi.
Dla naszych najmłodszych Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji oraz wizytę Świętego Mikołaja!

Jarmark zakończy Wigilia Miejska, na którą zapraszamy wszystkich mieszkańców Łosic. O godz. 16:00 w Parku Miejskim Burmistrz Miasta przywita wszystkich przybyłych na wigilię. Następnie odbędzie się przekazanie światełka pokoju. Podczas spotkania nie zabraknie dzielenia się opłatkiem, tradycyjnych potraw, wspólnego śpiewania kolęd i oczywiście św. Mikołaja, który przywiezie prezenty dzieciom.

Wśród aromatycznych wypieków poczujcie z nami czar i magię Świąt Bożego Narodzenia. Przyjdźcie, zobaczcie i dajcie się oczarować w ten magiczny czas! Czekamy na Was w sobotę w godz. 10:00-16:00.

Reklama
Poprzedni artykułZapłacimy więcej za śmieci i podatki
Następny artykułŚmiertelna ofiara pożaru