Uwaga – dzikie zwierzęta

0
532

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Nietrzeźwy kierujący
20 września 2019r., w Łosicach na ulicy Kościuszki, 26 letni mieszkaniec gminy Łosice kierował samochodem m-ki Ford w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież drzewa
W dniu 20 września 2019r. w KPP w Łosicach 61-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica złożył zawiadomienie o kradzieży drzewa gat. dąb, z terenu kompleksu leśnego na terenie gminy Łosice. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1500zł.

Kradzież z włamaniem
W nocy 17/18 września 2019r. na terenie gminy Olszanka nieznany sprawca dokonał kradzieży akumulatorów oraz 60 litrów oleju napędowego z dwóch koparek, po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń na urządzeniach. Łączna wartość strat została wstępnie oszacowana na kwotę 1100zł.

Uwaga – dzikie zwierzęta
W dniu 22 września 2019r. 62-letni mieszkaniec powiatu bialskiego kierując samochodem m-ki Skoda, na drodze krajowej nr 19 uderzył w przechodzącego łosia. Kierujący nie odniósł obrażeń, zwierzę padło na miejscu.

W związku z przemieszczaniem się zwierzyny leśnej związanym z okresem jesiennych migracji, apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza podczas podróży przez tereny leśne i polne.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułSpotkanie z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego
Następny artykułSłodki koniec dnia