Uprawa konopi zlikwidowana

1
0

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież motoroweru
4 września 2018 roku do tut. KPP zgłosiła się 44 letnia mieszkanka gminy Platerów, która złożyła zawiadomienie o kradzieży motoroweru marki Romet. Do kradzieży doszło w okresie od lipca 2017 roku do sierpnia 2018 roku z niezabezpieczonego garażu w Platerowie. Pokrzywdzona oszacowała wartość pojazdu na kwotę 1500 złotych.

Naruszenie zakazu sądowego
5 września 2018 roku w miejscowości Sarnaki policjanci zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki Ursus. W trakcie czynności ustalono, że kierujący ciągnikiem, 47 letni mieszkaniec gminy Sarnaki posiada orzeczony prawomocnym wyrokiem sądu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wypadek drogowy
6 września 2018 roku w miejscowości Kobylany, 80 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując rowerem spowodował kolizję drogową z jadącym prawidłowo samochodem marki Audi, którym kierował 36 letni mieszkaniec tej samej gminy. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierujący rowerem jest pod działaniem alkoholu (0,32 promila alkoholu w organizmie). Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do
łosickiego szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Zlikwidowana uprawa konopi
6 września 2018 roku w miejscowości Łuzki, łosiccy kryminalni ujawnili i zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. W trakcie czynności zostały zabezpieczone 32 rośliny. Policjanci ustalają osobę, która prowadziła uprawę.

asp. szt. Tomasz Zozula

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kulczyk
Gość
Kulczyk

Brawo, kolejny sukces!