Uprawa konopi zlikwidowana

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież motoroweru
4 września 2018 roku do tut. KPP zgłosiła się 44 letnia mieszkanka gminy Platerów, która złożyła zawiadomienie o kradzieży motoroweru marki Romet. Do kradzieży doszło w okresie od lipca 2017 roku do sierpnia 2018 roku z niezabezpieczonego garażu w Platerowie. Pokrzywdzona oszacowała wartość pojazdu na kwotę 1500 złotych.

Naruszenie zakazu sądowego
5 września 2018 roku w miejscowości Sarnaki policjanci zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki Ursus. W trakcie czynności ustalono, że kierujący ciągnikiem, 47 letni mieszkaniec gminy Sarnaki posiada orzeczony prawomocnym wyrokiem sądu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wypadek drogowy
6 września 2018 roku w miejscowości Kobylany, 80 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując rowerem spowodował kolizję drogową z jadącym prawidłowo samochodem marki Audi, którym kierował 36 letni mieszkaniec tej samej gminy. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierujący rowerem jest pod działaniem alkoholu (0,32 promila alkoholu w organizmie). Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do
łosickiego szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Zlikwidowana uprawa konopi
6 września 2018 roku w miejscowości Łuzki, łosiccy kryminalni ujawnili i zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. W trakcie czynności zostały zabezpieczone 32 rośliny. Policjanci ustalają osobę, która prowadziła uprawę.

asp. szt. Tomasz Zozula

One thought on “Uprawa konopi zlikwidowana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.