Ukradli ubrania strażackie

0
3

Kradzież drzewa  
6 lutego 2017 roku w KPP Łosice, 62 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica złożył zawiadomienie kradzieży 7 olch. Do zdarzenia doszło w okresie grudzień 2016 – luty 2017 rok na terenie kompleksu leśnego w pobliżu wsi Popławy. Wartość ukradzionego drzewa pokrzywdzony oszacował na kwotę 550 złotych.

Nietrzeźwy kierujący      
9 lutego 2017 roku w miejscowości Juniewicze, 62 letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował samochodem osobowym marki Nissan będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało 2,38 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymano poszukiwanego        
9 lutego 2017 roku w Łukowisku  policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego nakazem sądowym 30 letniego mieszkańca gminy  Łosice. Zatrzymany został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Oszustwo      
10 lutego 2017 roku, 22 letnia mieszkanka gminy Łosice złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona w styczniu za pośrednictwem jednego z portali internetowych zakupiła części samochodowe za kwotę 595 złotych. Po otrzymaniu zakupionego towaru okazał się on niezgodny z opisem podanym przez sprzedającego. Kupująca zwróciła sprzedającemu towar jednak do chwili obecnej nie otrzymała zwrotu pieniędzy.

Naruszenie zakazu sądowego  
10 lutego 2017 roku w miejscowości Platerów policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Alfa Romeo, którym kierował 25 letni mieszkaniec Siedlec. Podczas kontroli okazało się, że kierujący posiada cofnięte uprawnienia do kierowania.

Włamanie do remizy OSP
W okresie 10 – 11 lutego 2017 roku w miejscowości Stare Szpaki nieznany sprawca przez wyważenie drzwi garażowych dostał się do remizy OSP skąd dokonał kradzieży kompletu kluczy oraz ubrań strażackich, powodując łączne straty na kwotę 2500 złotych.

asp. sztab. Tomasz Zozula