Ukradli blisko 600 litrów whisky

0
2

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Zdarzenie drogowe
7 sierpnia 2017 roku w miejscowości Hruszniew, 20 letni mieszkaniec gminy Platerów kierując  motocyklem marki Suzuki w rejonie skrzyżowania wykonywał manewr wyprzedzania rowerzysty, który w tym czasie skręcał w lewo, czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Rowerzysta doznał stłuczenia głowy i nogi. Motocyklista ze złamaniem obojczyka został przewieziony do szpitala w Siedlcach. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja drogowa
9 sierpnia 2017 roku w Łosicach na ul. Sokołowskiej nieznany sprawca wyjeżdżając pojazdem z parkingu uderzył w zaparkowany samochód marki Audi i odjechał z miejsca zdarzenia. Wezwani na miejsce policjanci szybko ustalili sprawcę stłuczki. Okazał się to mieszkaniec gminy Platerów, został ukarany mandatem karnym.

Naruszenie miru domowego
10 sierpnia 2017 roku w miejscowości Rzewuszki dwie osoby, kobieta i mężczyzna bez zgody właściciela weszli na jego prywatną posesję i pomimo żądania nie chcieli jej opuścić, czym dopuścili się naruszenia miru domowego. Pokrzywdzona 65 letnia mieszkanka gminy Sarnaki złożyła zawiadomienie o przestępstwie.

Kolizja drogowa.
10 sierpnia 2017 roku na trasie DK-19 w miejscowości Świniarów 39 letni mieszkaniec powiatu bialskiego kierując samochodem osobowym marki Mercedes podczas wykonywania manewru wyprzedzania zbyt wcześnie usiłował powrócić na swój pas ruchu przez co doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Suzuki. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń, obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany Mandatem karnym.

Nagły zgon
10 sierpnia 2017 roku w miejscowości Sarnaki ujawniono zwłoki 52 letniego mieszkańca tej gminy. Policjanci wykonując czynności na miejscu zdarzenia wykluczyli udział osób trzecich. Ciało zmarłego decyzją prokuratora zostało przekazane rodzinie.

Kradzież whisky
11 sierpnia 2017 roku  na parkingu przy stacji paliw w miejscowości Ostromęczyn nieznani sprawcy po rozcięciu plandeki w naczepie samochodu ciężarowego dokonali kradzieży 576 butelek litrowych whisky marki Bells o wartości około 20 000 złotych. Pokrzywdzonym jest ukraińska firma.

Poszukiwany listem gończym
13 sierpnia 2017 roku w Łosicach funkcjonariusze Wydziału Prewencji zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 24 letniego  mieszkańca Łosic. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie skąd zostanie  przewieziony do Zakładu Karnego.

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama
Poprzedni artykułZaproszenie na dożynki powiatowe
Następny artykułDeska elewacyjna elastyczna PlasterTynk