Ukradł paliwo i akumulatory

0
356

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem

W nocy 12/ 13 listopada 2021 r. w Platerowie, nieznany sprawca po uprzednim uszkodzeniu korka wlewu paliwa samochodu ciężarowego dokonał kradzieży 100 litrów oleju napędowego, a następnie po uszkodzeniu pokrywy skrzynki akumulatorowej w tym samym pojeździe dokonał kradzieży dwóch akumulatorów. Później po uszkodzeniu kłódki wlewu paliwa w koparce dokonał kradzieży 150 litrów paliwa, powodując straty o łącznej wartości około 3000 zł na szkodę 27-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy rowerzysta

13 listopada 2021 r. w Niemojkach, 61-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie. Mężczyźnie grozi grzywna i zakaz kierowania rowerem.

Zdarzenie drogowe

16 listopada 2021 r. w Wólce Nosowskiej, na drodze W-698 doszło do zderzenia samochodu osobowego z sarną. Zwierzę wbiegło na jezdnię, uderzając w bok pojazdu. Kierowca, 19-letni mieszkaniec powiatu bialskiego nie odniósł obrażeń. W miejscu zdarzenia nie obowiązywał znak A-18b „zwierzęta dzikie”.

Kolizja

16 listopada 2021 r. w Sarnakach, kierujący audi, 38-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej toyocie, kierowanej przez 20-letniego mieszkańca Sarnak, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi, sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Zatrzymany poszukiwany

19 listopada 2021 r. w miejscowości Chłopków Kolonia, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 32-letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna po okazaniu dowodu wpłaty zaległej grzywny został zwolniony.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.