Ukradł paliwo i akumulatory

0
386

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Kradzież z włamaniem

W nocy 12/ 13 listopada 2021 r. w Platerowie, nieznany sprawca po uprzednim uszkodzeniu korka wlewu paliwa samochodu ciężarowego dokonał kradzieży 100 litrów oleju napędowego, a następnie po uszkodzeniu pokrywy skrzynki akumulatorowej w tym samym pojeździe dokonał kradzieży dwóch akumulatorów. Później po uszkodzeniu kłódki wlewu paliwa w koparce dokonał kradzieży 150 litrów paliwa, powodując straty o łącznej wartości około 3000 zł na szkodę 27-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy rowerzysta

13 listopada 2021 r. w Niemojkach, 61-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie. Mężczyźnie grozi grzywna i zakaz kierowania rowerem.

Zdarzenie drogowe

16 listopada 2021 r. w Wólce Nosowskiej, na drodze W-698 doszło do zderzenia samochodu osobowego z sarną. Zwierzę wbiegło na jezdnię, uderzając w bok pojazdu. Kierowca, 19-letni mieszkaniec powiatu bialskiego nie odniósł obrażeń. W miejscu zdarzenia nie obowiązywał znak A-18b „zwierzęta dzikie”.

Kolizja

16 listopada 2021 r. w Sarnakach, kierujący audi, 38-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej toyocie, kierowanej przez 20-letniego mieszkańca Sarnak, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi, sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Zatrzymany poszukiwany

19 listopada 2021 r. w miejscowości Chłopków Kolonia, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 32-letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna po okazaniu dowodu wpłaty zaległej grzywny został zwolniony.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułKultura dostępna – wygraj bilety
Następny artykułOtwarcie szlaku Stefana Żeromskiego