Uciekał przed policją i uderzył w ogrodzenie

1
0

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie mienia
W nocy 14/15 października 2018 roku w miejscowości Rudka nieznany sprawca dokonał uszkodzenia tablicy reklamowej umieszczonej na placu OSP Rudka. Właściciel, 71 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica oszacował wartość strat na kwotę 5000 złotych.

Śmiertelny wypadek w Łosicach
15 października 2018 roku w Łosicach na ulicy Lubelskiej, 19 letni mieszkaniec gminy Łosice kierując samochodem osobowym marki Audi potrącił idącego środkiem jezdni mężczyznę. Potrącony, 42 latek z Łosic zmarł wskutek odniesionych obrażeń po przewiezieniu do szpitala. Kierujący pojazdem był w chwili zdarzenia trzeźwy. Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Kierujący został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Zatrzymany poszukiwany
16 października 2018 roku miejscowości Wólka Nosowska łosiccy kryminalni działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 27 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach

Nietrzeźwy kierujący
17 października 2018 roku w Łosicach na ulicy Kolejowej policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Honda. Kierujący pojazdem, 43 letni mieszkaniec gminy Olszanka znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,38 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany
18 października 2018 roku w Łosicach policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia, 54 letniego mieszkańca Łosic. Zatrzymany został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Zdarzenie drogowe
19 października 2018 roku w miejscowości Wólka Nosowska, 54 letni mieszkaniec Łosic kierując samochodem osobowym marki Mazda chcąc ominąć zwierzę, które nagle wbiegło na jezdnie gwałtownie skręcił kierownicą w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożny rów. Kierujący był trzeźwy, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łosicach.

Niezatrzymanie się do kontroli
21 października 2018 roku w Łosicach na ulicy Siedleckiej łosiccy policjanci usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej samochód maki Audi, którego kierujący mógł znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierujący pojazdem zlekceważył znaki świetlne i dźwiękowe nakazujące zatrzymanie pojazdu i zaczął uciekać w kierunku ul. Narutowicza, gdzie stracił
panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji po czym zbiegł pieszo z miejsca zdarzenia pozostawiając w pojeździe pasażera , 35 letniego mieszkańca Łosic. Pojazd został odholowany i zabezpieczony na potrzeby postępowania. Policjanci ustalają, kto w chwili zdarzenia kierował pojazdem. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 i utrata uprawnień do kierowania.

asp. szt. Tomasz Zozula

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ochotnik
Gość
Ochotnik

,,sprawcy ” czego ?