Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach

0
41

26 maja 2017 roku na boisku „Orlik” w Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. Organizatorem turnieju był Powiatowy Uczniowski Klub Sportowy „JEDYNKA” Łosice oraz Gimnazjum Nr 1 w Łosicach.  W turnieju wystąpiły zespoły PUKS „JEDYNKA” Łosice; Gimnazjum Nr 2 Łosice; Gimnazjum Huszlew; Gimnazjum Niemojki oraz reprezentanci klas I LO Nr 1 Łosice.

Piękna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, ale dopiero ostatni mecz wyłonił zwycięzcę.  Turniej wygrał zespół LO, drugie miejsce zajęło Gim. Nr 2, trzecie Gim. Nr 1, czwarte Niemojki i piąte Huszlew. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnikom, którzy szczególnie się wyróżnili wręczono  statuetki oraz medale. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Wachowicz (Gim Nr 2 Łosice); najlepszym  bramkarzem został Cezary Tarasiuk (Gim Nr 1 Łosice); najlepszym strzelcem został Hubert Kubiński (LO).

Zarząd Klubu PUKS „JEDYNKA” Łosice serdecznie dziękuje Rodzicom i Sponsorom za wsparcie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Łosice za współfinansowanie uczestnictwa w rywalizacji sportowej. Jednocześnie życzy dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom oraz zachęca do wspólnej rywalizacji w podobnych turniejach.