Tragiczny wypadek w Horoszkach Dużych

0
6061

W nocy z 08 na 09 października w miejscowości Horoszki Duże doszło do tragicznego wypadku w którym zginął 23 letni mieszkaniec powiatu łosickiego.

Reklama

W nocy z 08 na 09 października 2021 roku w miejscowości Horoszki Duże samochód osobowy marki Audi oraz samochód osobowy marki Opel jadący w kierunku miejscowości Hołowczyce z nieustalonych przyczyn zjechali na przeciwległy pas ruchu, a następnie na lewe pobocze. Jedno z aut uderzyło w wiatę przystankową, drugie w drzewo. Siła zderzenia z drzewem była tak duża, że silnik został wyrwany z auta i wyrzucony kilka metrów poza pojazd. Młody mężczyzna kierujący Audi poniósł śmierć na miejscu, drugi uczestnik wypadku z obrażeniami trafił do szpitala.

– Pojazd m-ki Audi uderzył czołowo w przydrożne drzewo, natomiast pojazd m-ki Opel uderzył bokiem w murowany przystanek autobusowy po czym przewrócił się na bok. 23-letni mieszkaniec powiatu łosickiego zginął na miejscu. Jeden z uczestników zdarzenia 39-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący pojazdem m-ki Opel oddalił się, prawdopodobnie pieszo z miejsca zdarzenie. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić przebieg i okoliczności zdarzenia – informuje sierż. sztab. Emilia Matejczuk z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Reklama
Poprzedni artykułZłóż wniosek o szybką pożyczkę tutaj
Następny artykułsprzedam podłoże popieczarkowe