Tragiczny pożar w Zakrzu

6
164

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież portfela
5 lipca 2017 roku w Łosicach na placu targowym nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę, 56 letniej mieszkanki gminy Olszanka dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 200 złotych oraz dokumentów i kart bankowych.

Wypadek przy pracy  
6 lipca  2017 roku w miejscowości Kopce, 23 letni mieszkaniec gminy Łosice podczas krycia dachu, spadł z wysokości doznając poważnych obrażeń kręgosłupa i miednicy. Pokrzywdzony został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przewieziony do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Ze wstępnych ustaleń policji podczas wykonywania prac nie posiadał żadnego zabezpieczenia.

Nietrzeźwy kierujący  
5 lipca 2017 roku w Łosicach na ulicy Siedleckiej policjanci łosickiej drogówki zatrzymali, 40 letniego mieszkańca Łosic kierującego samochodem marki BMW pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,48 promila alkoholu w organizmie.

Kradzież telefonu  
5 lipca 2017 roku, 36  letnia mieszkanka gminy Olszanka złożyła zawiadomienie o kradzieży telefonu Huawei. Do zdarzenia doszło w miejscowości Olszanka. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzona oszacowała na 1000 złotych.

Zatrzymany poszukiwany  
30 czerwca 2017 roku w miejscowości Koszelówka policjanci KPP Łosice podczas kontroli drogowej zatrzymali poszukiwanego przez Komisariat Policji w Janowie Podlaskim, 22 letniego mieszkańca powiatu bialskiego. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Pożar
3 lipca 2017 roku w miejscowości Zakrze zaistniał pożar warsztatu samochodowego, w wyniku którego całkowitemu spaleniu uległ budynek wraz z wyposażeniem oraz cztery ciągniki siodłowe. W pożarze ciężkich obrażeń ciała doznał, 39 letni właściciel, który na skutek ran zmarł w szpitalu. Wartość strat nie została ustalona. Policja bada przyczyny i okoliczności zdarzenia.

asp. sztab. Tomasz Zozula

Foto i wideo: Czytelnicy portalu ŁOSICE.INFO

 

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Zdjęcia i nagrania są tu zbędne. Rodzina bardzo cierpi po utracie tak ważnego członka, a nagrania jeszcze to powiększają. Można zmieścić jedno, dwa zdjęcia ale nie całą fotogalerię. Rodzina napewno zobaczy owy artykuł, i cierpienie się powiekszy, bo najwazniejsze to sprobowac o tym nie myśleć a w takich warunkach się nie da.

    • Może ten tekst potraktuj jako notkę prasową – KU PRZESTRODZE dla innych, żeby taki wypadek się więcej nikomu nie przytrafił a nie jako fotogalerie uderzającą w spokój i cierpienie bliskich…

  2. Natomiast mi sie wydaje, że jeśli rzeczywiście najbliższe osoby cierpią to nie zwracają sobie głowy czytaniem informacji w internecie. Chyba nie na siedzeniu przed komputerem wygląda żałoba, ale może coś się zmieniło w tak szybko zmieniającym sie świecie…

  3. nie tak dawno jak na życie ludzkie straciłem bardzo bliską osobę i jakiekolwek wspomnienia czy przedmioty bądz sytuacje z Nią związane nie są dla mnie trudne ,traumatyczne czy bolesne , wręcz wszędzie szukam Jej śladów a to co przedstawiono to jest skutek a nie przyczyna . Jestem głęboko wstrząśnięty bezmiarem tej tragedii ,bardzo współczuję bliskim Marcina ale chowanie głowy w piasek nie przyniesie ukojenia ; trzymajcie się!

Comments are closed.