Tłumacz ze znajomością języka chorwackiego – praca zdalna

0
24

Dla tego klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:
– tłumaczenie opisów produktów, dokumentów w dziale handlowym
– wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
– doświadczenie w przygotowywaniu treści,
– bardzo dobra znajomość języka chorwackiego,
– znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
– terminowość,
– zaangażowanie.

Oferujemy:
– umowę o pracę w stabilnej firmie,
– pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
– pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl