Tłumacz językowy – praca zdalna

0
5

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
– biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
– doskonała znajomość języka polskiego
– obsługa komputera (MS Office)
– wykształcenie wyższe
– gotowość do pracy zdalnej
– doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
– bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
– korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia
– umowa o pracę
– możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

Kontakt:
netkadra.pl
134376395
praca@netkadra.pl

Poprzedni artykułZadłużona Spółka Zarządzanie Kryzysem Kontrole
Następny artykułOpakowania plastikowe i foliowe