Te pieniądze nie mogą być wydawane na lewicowe szaleństwo!

1
643

Jeśli Konfederacja dostanie się do parlamentu polskiego będzie dążyła do tego by organizacje LGBT nie mogły być finansowane z budżetu – mówił w czwartek, 9 maja, Krzysztof Kasprzak z zarządu fundacji Życie i Rodzina podczas spotkania przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy z mieszkańcami powiatu łosickiego.

9 maja pod Łosickim Domem Kultury odbyło się spotkanie przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy z mieszkańcami powiatu łosickiego. Na potkanie do Łosic przyjechała “jedynka” z listy w okręgu Mazowieckim – Kaja Godek oraz Krzysztof Kasprzak z zarządu fundacji Życie i Rodzina. Kaja Godek miała okazję odpowiedzieć na szereg pytań łosiczan dotyczących ostatnich ataków lewicy na Kościół Katolicki.

– Jeszcze kilka lat temu było tak, że mówiono nam: Możecie mówić o LGBT cokolwiek chcecie, byleby za murami kościoła. Dziś jeśli nauczanie Kościoła nie podoba się homoaktywistom to ci wchodzą do kościoła i próbują tę naukę zmieniać organizując najbardziej ordynarne i odrażające akcje. – powiedziała Kaja Godek w kontekście profanacji grobu Pańskiego w Płocku po czym dodała – Ostatnie akty profanacji są efektem czterech lat zaniedbań kiedy pozwalano homolobby rozwijać swoje organizacje. Kiedy to niejednokrotnie organizacje te dostawały granty unijne, samorządowe czy rządowe na swoją działalność. Dziś zbieramy tego żniwo.

Krzysztof Kasprzak zwrócił natomiast uwagę, że samo odcięcie od finansowania organizacji LGBT nie wystarczy by zapobiec kolejnym tego typu aktom. Według niego potrzebna jest zmiana prawa na takie które pozwoliłoby szybko karać ludzi odpowiedzialnych za profanacyjne działania. – Takie prawodawstwo jest możliwe, jest kluczowe. Jeśli Konfederacja dostanie się do parlamentu polskiego będzie dążyła do tego by organizacje LGBT nie mogły być finansowane z budżetu. Docelowo takim organizacjom  podważającym porządek konstytucyjny trzeba po prostu zakazać działalności – mówił K. Kasprzak w Łosicach.

Zarówno Kaja Godek jak i Krzysztof Kasprzak zgodnie zapowiedzieli że w Europarlamencie  będą sprzeciwiać się finansowaniu organizacji LGBT z pieniędzy unijnych. – To są pieniądze z naszych składek, to są pieniądze podatników. Powinny one iść na cele potrzebne dla wszystkich mieszkańców takie jak choćby obecna tu w Łosicach infrastruktura – powiedział Kasprzak wskazując na park miejski i łosicki zalew. – Te pieniądze nie mogą być wydawane na lewicowe szaleństwo! – dodał na zakończenie, zachęcając do głosowania na kandydatów Konfederacji.

Informacja i foto: Piotr Paweł Stefaniuk

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mol
Gość
Mol

Nie popieram poglądów wszystkich członków Konfederacji. Ale mój głos ma Pani Godek za ochronę życia nienarodzonych dzieci. W PE brakuje osób, które stanęłyby w obronie życia i rodziny.