Taneczne Łosice

9
0

W XII OTWARTYM TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO Łosice 2015 udział wzięło ponad 1000 uczestników z 17 miast Polski. Na parkiecie hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach gościliśmy reprezentantów Sarnak, Janowa Podlaskiego, Siedlec, Mszczonowa, Sokołowa Podlaskiego, Ostrowca Świętkorzyskiego, Białegostoku, Białej Podlaskiej, Wiązownej, Warszawy, Michałowa, Łosic, Węgrowa, Ostrołęki, Kosowa Lackiego, Terespola i Szepietowa.

Zmagania tancerzy oceniało jury w składzie: Iwona Ewa Orzełowska, Anna Łukasiak, Anna „Youya” Jujka. Artyści zaprezentowali się w 219 solówkach, 86 duetach, 51 mini formacjach i 59 formacjach w trzech stylach tanecznych: hip hop, show dance i disco dance i czterech kategoriach wiekowych: małe dzieci do lat 7, dzieci do lat 11, juniorzy 12-15 lat i dorośli pow. 16 lat.

Szczegółowe wyniki dostępne tutaj ——-> wyniki turniej

Gratulujemy tancerzom wysokiego poziomu a Organizatorom zapału i świetnej realizacji pięknej ogólnopolskiej imprezy tanecznej. Do zobaczenia za rok!

9 KOMENTARZE

  1. “kolejne 6,5 kliszy wypstrykane na zdjęcia, które się powtarzają. Zamieście w galerii kilkanaście fajnych zdjęć – ujęć, a nie ponad 230 fotek robionych w trybie auto. Przy 23 fotce wyłączyłem przeglądanie galerii. Nie ilość – a jakości więcej!!!! Pozdrawiam!”to prawda, nie wiem kto pisał ale ma rację 🙂

    pozdrawiam hejterów co za mnie piszą 🙂 Marcin Paweł Gosek !

  2. Twoje zdjecia Marcinku dupy nie urywaja. Z ostatniego wernisażu w ŁDK totalna porażka. Lepsze bym telefonem zrobił….

      • Wziął przykład od Ciebie zapewne. BTW chodzi Ci w tym Twoim hejterstwie o coś konkretnego czy zwyczajnie po prostu w ten sposób leczysz swoje wielkie kompleksy? Krytykujesz amatora jako wieki znawca warsztatu fotografa a sam lepszych zdjęć nie robisz, mimo że masz do dyspozycji o wiele lepszy sprzęt. Zazdrościsz reporterowi amatorowi serca do zdjęć, talentu czy może jeszcze czegoś innego? Eh…to takie ” nasze”- wieczne krytykowanie wszystkich dookoła. Sam krytyki przyjąć nie potrafisz- po prostu żenua.

  3. ‘,,Znawcy.,. fotografii weźcie pod uwagę przesłanie jakie niesie ta ilość zdjęć . To nie jest konkurs a dokument [ tak to odbieram] i warunki w jakich były robione

Comments are closed.