Tak bawiliśmy się na święcie miasta

0
1458

Ani deszcz, ani grzmoty nie wystraszyły mieszkańców świętujących obchody Dni Łosic. Plenerowa scena zgromadziła tysiące uczestników, którzy doskonale bawili się podczas koncertów. Był rock, disco polo, przeboje Seweryna Krajewskiego, wystąpił również zespół Enej.

Trzydniowa impreza swój finał miała w niedzielne popołudnie na targowisku miejskim, gdzie oprócz występów artystycznych, licznych koncertów i tańców można było skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji.

Amatorzy militariów zwiedzali czołg i z ochotą przymierzali się do strzelania z karabinu dzięki uprzejmości wojska, które promowało się podczas imprezy. Nie zabrakło również wiktuałów gospodyń wiejskich – serwowały babkę ziemniaczaną, pierogi i pyszny bigos.

O rozrywkę dla najmłodszych zadbali animatorzy zabawy, a kolorowe wesołe miasteczko było kolejną atrakcją dla milusińskich. Na targowisku stanęły też liczne stoiska i kramy. Na plenerowej scenie zaprezentowali się wykonawcy i grupy artystyczne z miasta i gminy. Tuż po nich fani muzyki z nurtu disco polo bawili na koncercie zespołu Playboys.

Zaraz po skocznej muzyce tanecznej na scenie przeboje Seweryna Krajewskiego zaprezentował zespół Ambitus. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był zespół Enej, który mimo deszczu porwał mieszkańców do wspólnej zabawy. Przed północą imprezę zakończył przepiękny pokaz fajerwerków. Wydarzenie na długo pozostanie w pamięci łosiczan.

Sponsorem głównym Dni Łosic był Gaz System S.A.

Reklama