Szukamy wydawcy dla ŁOSICE.INFO

Szukamy wydawcy dla dobrze działającego regionalnego portalu informacyjnego – ŁOSICE.INFO, zarejestrowanego jako tytuł prasowy.  W serwisie znajduje się ponad 5400 artykułów w tematyce regionalnej i duża galeria zdjęć. ŁOSICE.INFO ma własną domenę i serwer,  posiada także własne adresy e-mail. Portal to także zintegrowane konta FP na portalach społecznościowych.

Serwis ŁOSICE.INFO istnieje od 2012 roku i jest prowadzony bez przerwy do dnia dzisiejszego podejmując tematykę regionalną. Obecnie portal odnotowuje ponad 12 tys aktywnych użytkowników w ujęciu miesięcznym i ponad 6,5 tys stałych użytkowników na FP. Miesięcznie strona odwiedzana jest blisko 48 tys razy a zasięg postu na FB to ok 33,5 tys osób tygodniowo.

Współpracujemy z jednostkami kultury i instytucjami państwowymi, które cyklicznie przekazują informacje dotyczące naszego regionu. Ponadto prowadzimy współpracę z w zakresie pozyskiwania nagród dla naszych czytelników. Pozyskujemy również reklamodawców, którzy mają możliwość promocji swoich działań na portalu.

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w roli wydawcy skontaktuj się z nami – Sylwek 608 517 061