Szpadlem zabił brata

W mijającym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
27 grudnia 2017 roku w miejscowości Ostromęczyn Kolonia łosiccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu, 40 letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Wypadek drogowy
27 grudnia 2017 roku w miejscowości Woźniki, 42 letni mieszkaniec Siedlce kierując samochodem osobowym marki Opel na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd wypadł z jezdni do przydrożnego rowu. W wypadku obrażeń ciała doznał 53 letni pasażer pojazdu, który został przewieziony do szpitala w Łosicach. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Nietrzeźwy kierujący
28 grudnia 2017 roku w miejscowości Falatycze łosiccy policjanci zatrzymali, 26 letniego mieszkańca gminy Platerów kierującego samochodem osobowym marki Opel. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymano poszukiwanego
28 grudnia 2017 roku w miejscowości Falatycze policjanci działając na polecenie Sądu Rejonowego Łódź-Widzew zatrzymali poszukiwanego 33 letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna po okazaniu dowodu wpłaty kary grzywny został zwolniony.

Zabójstwo
29 grudnia 2017 roku w miejscowości Kolonia Chłopków, 38 letni mężczyzna w trakcie kłótni uderzył szpadlem swojego 42 letniego brata powodując jego zgon. Podejrzewany uciekł z miejsca zdarzenia. Łosiccy policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny.

asp. sztab. Tomasz Zozula

One thought on “Szpadlem zabił brata

  1. Anonim

    Na pewno nie zamierzal tego zrobic , ale jak zobaczył skutki to się przeraził i pierwsza reakcja to ucieczka

    (0)

Comments are closed.