#SzczepimySię

0
257

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach, uprzejmie informuje o trwającej kampanii #SzczepimySię. Kampania informacyjna ma uświadomić, że szczepienie przeciwko COVID-19 to jeden z kluczowych elementów powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jest szeroko komunikowana za pomocą rożnych środków masowego przekazu.

Informacje o przebiegu szczepień umieszczane są na bieżąco na stronie internetowej: gov.pl/szczepimysie , na której znajdują się najaktualniejsze komunikaty i wskazówki oraz założenia Narodowego Programu Szczepień – największej operacji logistycznej związanej ze zdrowiem Polaków. Kampania rządowa na rzecz szczepień przeciw COVID-19 jest koordynowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Uruchomiona została również bezpłatna i całodobowa infolinia 989.

Szczepionka jest ostatnim krokiem w walce z pandemią, w tej walce o powrót do normalności. To szczepionka jak każda inna, zbadana przez polskie i unijne instytucje. Dzięki temu istnieje szansa na rezygnację z maseczek, powrót do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, swobodny dostęp do basenów, siłowni, teatrów. Szczepionka to najbardziej skuteczna metoda chroniąca przed zarażeniem różnymi chorobami, z której ludzkość z powodzeniem korzysta od kilkuset lat.

Poniżej przekazujemy Państwu aktualny link do materiałów:

http://losice.psse.waw.pl/649/szczepienia-przeciwko-covid-19-wazne-informacje-33609

Tekst pochodzi z informacji prasowej przesłanej do redakcji przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łosicach – Grażynę Kasprowicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.