Świetne starty młodych zawodników

0
390

Zawodnicy klubu sportowego PUKS Jedynka Łosice zaliczyli świetne starty w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych dla Szkół im. H. Jakimiaka które odbyły się w Siedlcach.

Do rywalizacji w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych dla Szkół im. H. Jakimiaka stanęło ponad 900 młodych sportowców, zawodnicy PUKS Jedynka Łosice zdobyli w nich aż 15 medali (6 złotych, 3 srebrne, 6 brązowych) w pięciu kategoriach wiekowych (roczniki 2007-2011).

Złote medale wywalczyli: Karolina Suszczyńska w skoku w dal, Emilia Izdebska w biegu na 1000m, sztafeta 4x100m (Obrepalska, Suszczyńska, Podlipniak, Kucewicz), Amelia Wojtczuk w skoku w dal, Filip Kuśmierczyk i Julia Hryciuk w skoku w dal. Srebrne medale wywalczyli: Weronika Kucewicz i Julita Bobryk w skoku w dal oraz Natasza Andrzejczuk w pchnięciu kulą 3kg. Natomiast brązowe medale zdobyli: Alicja Szumiec w pchnięciu kulą 3kg, sztafeta 4x100m (Gałys, Bobryk, Wojtczuk, Olichwiruk), Weronika Podlipniak, Aleksandra Koźluk i Magdalena Kowieska w skoku w dal oraz Patrycja Borkowska w biegu na 300m.