Sukcesy na IX Mazowieckim Mitingu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych

0
1

29 września młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach wzięła udział w IX Mazowieckim Mitingu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych. Zawody odbywały się na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie. Miting miał na celu popularyzację lekkiej atletyki oraz rozpowszechnienie idei Olimpiad Specjalnych i integracji ze społecznością lokalną.

Zawodnicy z łosickiego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego trenujący w sekcji „Dystans” wystartowali w następujących konkurencjach:

1. bieg na 100 m, 200 m, 400 m, 800 m,
  2. sztafeta 4×100 m,
  3. skok w dal.

Uczeń, Kamil Wawryniuk w biegu na 400 m zdobył złoty medal, a w skoku w dal z rozbiegu zajął IV miejsce. Nasza młodzież zdobyła ponadto:

II miejsce w biegu na 400 m

Zawodnicy otrzymali medale i upominki. Nam nie pozostaje nic innego jak serdecznie pogratulować tych świetnych wyników i trzymać kciuki za następne starty.

Poprzedni artykułPOWIATOWY FINAŁ KONKURSU – „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”