Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach

Z informacji przesłanych przez I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach wynika, że nasz powiat zajął drugie miejsce w województwie mazowieckim pod względem zdawalności matur w liceach tym roku. Ponieważ mamy tylko jedno liceum ogólnokształcące te wyniki są sukcesem I LO w Łosicach. Serdecznie gratulujemy nauczycielom oraz uczniom.

3 thoughts on “Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach

 1. Bożena

  “Ponieważ mamy tylko jedno liceum ogólnokształcące te wyniki są sukcesem I LO w Łosicach. Serdecznie gratulujemy nauczycielom…” hmmm.. To ja bym jeszcze chciała pogratulować nauczycielom z innych łosickich szkół średnich, do których od lat tabunami nasze dzieci chodzą na korepetycje. Uczniom oczywiście gratuluje!!!

  (0)
  Reply
 2. abc

  Rolnik a co jest takie ciekawe? Mam pytanie ile jest techników wśród 100 najlepszych szkół w Polsce? Za trudne jest pojąć, ze klientem szkół technicznych jest inny uczeń? żeby Ci było łatwiej: do techników w większości poszli ludzie, którzy w gimnazjum mieli dwójki i trójki a do liceum czwórki i piątki. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Może tego, że kobita zwyczajnie zauważyła korepetytorów a Ty od razu obraziłeś wiele osób! rozumiem że rolnik to tylko ksywa na potrzeby internetu i duma została urażona. Coś jeszcze wyjaśnić, czy od razu zacząć zadawać niewygodne pytania?

  (0)
  Reply
 3. rolnik

  Ciekawe… licealistów potrafią nauczyć a własnych uczniów to już nie jeśli na 72 osoby przystępujące do matury w łosickich technikach zdało tylko 30.

  (-1)
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.