Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach

4
0

Z informacji przesłanych przez I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach wynika, że nasz powiat zajął drugie miejsce w województwie mazowieckim pod względem zdawalności matur w liceach tym roku. Ponieważ mamy tylko jedno liceum ogólnokształcące te wyniki są sukcesem I LO w Łosicach. Serdecznie gratulujemy nauczycielom oraz uczniom.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

“Ponieważ mamy tylko jedno liceum ogólnokształcące te wyniki są sukcesem I LO w Łosicach. Serdecznie gratulujemy nauczycielom…” hmmm.. To ja bym jeszcze chciała pogratulować nauczycielom z innych łosickich szkół średnich, do których od lat tabunami nasze dzieci chodzą na korepetycje. Uczniom oczywiście gratuluje!!!

Anna
Gość
Anna

Uczniowie z innych szkół z rankingu też chodzą na korepetycje. Taki mamy system oświaty.

rolnik
Gość
rolnik

Ciekawe… licealistów potrafią nauczyć a własnych uczniów to już nie jeśli na 72 osoby przystępujące do matury w łosickich technikach zdało tylko 30.

abc
Gość
abc

Rolnik a co jest takie ciekawe? Mam pytanie ile jest techników wśród 100 najlepszych szkół w Polsce? Za trudne jest pojąć, ze klientem szkół technicznych jest inny uczeń? żeby Ci było łatwiej: do techników w większości poszli ludzie, którzy w gimnazjum mieli dwójki i trójki a do liceum czwórki i piątki. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Może tego, że kobita zwyczajnie zauważyła korepetytorów a Ty od razu obraziłeś wiele osób! rozumiem że rolnik to tylko ksywa na potrzeby internetu i duma została urażona. Coś jeszcze wyjaśnić, czy od razu zacząć zadawać niewygodne pytania?