Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach

Z informacji przesłanych przez I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach wynika, że nasz powiat zajął drugie miejsce w województwie mazowieckim pod względem zdawalności matur w liceach tym roku. Ponieważ mamy tylko jedno liceum ogólnokształcące te wyniki są sukcesem I LO w Łosicach. Serdecznie gratulujemy nauczycielom oraz uczniom.

4 thoughts on “Sukces I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach

 1. rolnik

  Ciekawe… licealistów potrafią nauczyć a własnych uczniów to już nie jeśli na 72 osoby przystępujące do matury w łosickich technikach zdało tylko 30.

  (2)
  Reply
 2. abc

  Rolnik a co jest takie ciekawe? Mam pytanie ile jest techników wśród 100 najlepszych szkół w Polsce? Za trudne jest pojąć, ze klientem szkół technicznych jest inny uczeń? żeby Ci było łatwiej: do techników w większości poszli ludzie, którzy w gimnazjum mieli dwójki i trójki a do liceum czwórki i piątki. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Może tego, że kobita zwyczajnie zauważyła korepetytorów a Ty od razu obraziłeś wiele osób! rozumiem że rolnik to tylko ksywa na potrzeby internetu i duma została urażona. Coś jeszcze wyjaśnić, czy od razu zacząć zadawać niewygodne pytania?

  (0)
  Reply
 3. Bożena

  “Ponieważ mamy tylko jedno liceum ogólnokształcące te wyniki są sukcesem I LO w Łosicach. Serdecznie gratulujemy nauczycielom…” hmmm.. To ja bym jeszcze chciała pogratulować nauczycielom z innych łosickich szkół średnich, do których od lat tabunami nasze dzieci chodzą na korepetycje. Uczniom oczywiście gratuluje!!!

  (-1)
  Reply
  • Anna

   Uczniowie z innych szkół z rankingu też chodzą na korepetycje. Taki mamy system oświaty.

   (4)
   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.