W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Oszustwo
12 marca 2019 roku do tut KPP zgłosił się, 29 letni mieszkaniec gminy Łosice, który złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony dzień wcześniej otrzymał wiadomość wygenerowaną przez osobę podszywającą się pod jeden z portali ogłoszeniowych z wezwaniem do dopłaty za zamieszczone ogłoszenie wraz z linkiem za pośrednictwem którego  należało tą opłatę uiścić. Zgłaszający po dokonaniu wpłaty stwierdził, że z jego konta zniknęło prawie 4700 złotych.
Zatrzymany poszukiwany
14 marca 2019 roku w miejscowości Liwki Szlacheckie policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 38 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.
Niezatrzymanie się do kontroli drogowej
16 marca 2019 roku dyżurny KPP Łosice otrzymał zgłoszenie o osobie mogącej pod działaniem alkoholu się poruszać na trasie Siedlce Łosice samochodem osobowym marki Fiat. Policjanci szybko namierzyli podany pojazd i podjęli próby zatrzymania go do kontroli. Kierujący Fiatem nie reagował na sygnały dawane przez funkcjonariuszy i podjął ucieczkę. Po wjechaniu na polną drogę porzucił pojazd i zbiegł pieszo. Policjanci zabezpieczyli pojazd, trwają czynności mające na celu ustalenie kierującego pojazdem.
Przywłaszczenie portfela
17 marca 2019 roku w sklepie spożywczym w Łosicach mieszkanka Łosic podczas robienia zakupów zgubiła portfel z pieniędzmi i dowodem osobistym. Przebywająca w tym czasie w sklepie inna kobieta znalazła zgubiony portfel i przywłaszczyła go. Całe zajście zarejestrował sklepowy monitoring. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, portfel został odzyskany wraz z całą zawartością. 61 letnią sprawczynię przebywającą czasowo na terenie Łosic  zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.
Nagły zgon
17 marca 2019 roku w miejscowości Huszlew nastąpił nagły zgon, 54 letniego mieszkańca tej gminy. Policjanci na miejscu zdarzenia wykluczyli udział osób trzecich. Ciało zmarłego przekazano rodzinie.
asp. szt. Tomasz Zozula
Poprzedni artykułHIT, PROMOCJA PlasterTynk- elastyczna deska elewacyjna , imitacja drewna
Następny artykułPraca Dodatkowa/ Online/ Z Domu

3 KOMENTARZE

  1. Nie chciało się naszym orłom z policji gonić pijanego po polu? Nie dali rady czy bucików nie chcieli ubrudzić?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.