W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Oszustwo
12 marca 2019 roku do tut KPP zgłosił się, 29 letni mieszkaniec gminy Łosice, który złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony dzień wcześniej otrzymał wiadomość wygenerowaną przez osobę podszywającą się pod jeden z portali ogłoszeniowych z wezwaniem do dopłaty za zamieszczone ogłoszenie wraz z linkiem za pośrednictwem którego  należało tą opłatę uiścić. Zgłaszający po dokonaniu wpłaty stwierdził, że z jego konta zniknęło prawie 4700 złotych.
Zatrzymany poszukiwany
14 marca 2019 roku w miejscowości Liwki Szlacheckie policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 38 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.
Niezatrzymanie się do kontroli drogowej
16 marca 2019 roku dyżurny KPP Łosice otrzymał zgłoszenie o osobie mogącej pod działaniem alkoholu się poruszać na trasie Siedlce Łosice samochodem osobowym marki Fiat. Policjanci szybko namierzyli podany pojazd i podjęli próby zatrzymania go do kontroli. Kierujący Fiatem nie reagował na sygnały dawane przez funkcjonariuszy i podjął ucieczkę. Po wjechaniu na polną drogę porzucił pojazd i zbiegł pieszo. Policjanci zabezpieczyli pojazd, trwają czynności mające na celu ustalenie kierującego pojazdem.
Przywłaszczenie portfela
17 marca 2019 roku w sklepie spożywczym w Łosicach mieszkanka Łosic podczas robienia zakupów zgubiła portfel z pieniędzmi i dowodem osobistym. Przebywająca w tym czasie w sklepie inna kobieta znalazła zgubiony portfel i przywłaszczyła go. Całe zajście zarejestrował sklepowy monitoring. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, portfel został odzyskany wraz z całą zawartością. 61 letnią sprawczynię przebywającą czasowo na terenie Łosic  zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.
Nagły zgon
17 marca 2019 roku w miejscowości Huszlew nastąpił nagły zgon, 54 letniego mieszkańca tej gminy. Policjanci na miejscu zdarzenia wykluczyli udział osób trzecich. Ciało zmarłego przekazano rodzinie.
asp. szt. Tomasz Zozula
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piter
Gość
Piter

Nie chciało się naszym orłom z policji gonić pijanego po polu? Nie dali rady czy bucików nie chcieli ubrudzić?

Mareczek ormowiec
Gość
Mareczek ormowiec

Policja nadaje się do pchania karuzeli.

Mareczek ormowiec
Gość
Mareczek ormowiec

Jak byłem w ormo to nie takich bandytuw łapalismy.