Sprawdź kogo użytkownicy wybraliby na Burmistrza Łosic i zagłosuj na radnego

72
0

Zbliżające się wielkimi krokami wybory samorządowe generują (jak widać po komentarzach) ogromne emocje. Do tej pory głosowaliście Państwo w naszej ankiecie na swojego kandydata na burmistrza. Oddanych zostało 700 głosów.

Gdyby wybory oprzeć na wynikach ankiety, burmistrzem Łosic została by Pani Sylwia Osipiuk, która uzyskała w naszym sondażu na dzień 12 listopada (godz.10.00) 42% poparcie, tuż za nią znalazł się Pan Mariusz Kucewicz, który uzyskał 40% poparcie naszych czytelników. Pozostali kandydaci zostali zdeklasowani w naszych wewnętrznych wyborach portalowych. Czy wyniki sondażu pokryją się z wynikami wyborów? Co wpłynęło na tak dużą przepaść pomiędzy głosami oddanymi na Osipiuk i Kucewicza a pozostałymi kandydatami? Na te i inne pytania odpowiemy sobie sami już 16 listopada.

Konkurs - Las i jego mieszkańcy - Łosice - portal społeczności powiatu łosickiego - Google Chrome 2014-11-12 102409

 

Dzisiaj proponujemy Państwu udział w kolejnym sondażu przedwyborczym. Prosimy o wskazanie swoich kandydatów do Rady Gminy. Pokażcie, którzy kandydaci Waszym zdaniem są godni zaufania. Ankieta dostępna jest w prawej kolumnie Portalu. Lista kandydatów została zaczerpnięta z [btn link=”http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/141002″ color=”aqua” target=””]PKW[/btn]

httpłosice.info - Windows Internet Explorer 2014-11-12 120701.

72 KOMENTARZE

 1. chaiałem zagłosowac na Mariusza Kucewicza ale niestety sie nie da he he ale i tak wygra. i moze ruszy te miasto troche i cos w koncu zrobi ciekawego

 2. Cecylia bim????? Haha wywalona dyscyplinarnie ze sarostwa teraz sie pcha na radna. No tak, jak nie drzwiami to oknem.

 3. Do “to kit”: MK zrobi z miastem dokładnie to co zrobił z powiatem czyli nic! potrafi tylko obiecywać i robić wielkie show przedwyborcze wokół siebie! Chodzi po mieście i agituje a zaraz za nim fotoreporter by móc się pochwalić na fb “pomyślnie” przebiegającą kampanią – to jest żenujące. A co robił przez 4 lata? chował się za plecami starosty nie wychylając się… A dlaczego w ciągu tej kadencji nie zrobił np. “punktu kompleksowej obsługi petenta” w starostwie? skoro tak “tryska” pomysłami to mógł zacząć od starostwa.
  Poza tym gdzie był kiedy trwała debata kandydatów na burmistrza?! Przyszli prawie wszyscy poza nim! To jest wyraz tchórzostwa! I po co te wszystkie plakaty, chodzenie wśród ludzi z koszyczkiem pełnym ulotek kiedy w tak ważnym momencie stchórzył?… Ludzie przejrzyjcie wreszcie na oczy!!!!!

  • Debata? Pierwsze słyszę o jakiejś debacie? Kto ją zorganizował? Rozumiem, że informacja o tym, że coś takiego się odbywa została przekazana całemu miastu i gminie? Bo chyba nie mówisz o kolejnym spotkaniu z mieszkańcami w jednym okręgu. Takich odbyło się już naprawdę sporo.

   Swoją drogą szkoda, że nikt się nie podjął zorganizowania takiej debaty, najlepiej jakieś obiektywne media, np. losice.info 🙂 . Trudno. Może innym razem.

  • O czym Ty mówisz ? Pierwsze słyszę że była jakaś debata z wszystkimi kandydatami … A TYLKO Mariusza zabrakło … to w cale nie jest podejrzane … a ni trochę :). Skoro takie zebranie się odbyło to Kucewicz na pewno by na nie przyszedł, chyba że nie został o tym poinformowany. Takie zachowanie byłoby w stosunku do niego bardzo nie fair i nie powinno coś takiego się wydarzyć. Aha i jeszcze jedno. Mariusz jako vice-starosta zrobił dużo a przynajmniej tyle na ile mu p. Czesław pozwolił przy współpracy z nim !!! Sam nie mógł nic zrobić. Zrozum to ! Wyremontowane drogi (Kolejowa, Błonie, Narutowicza, droga w Nowosielcu, Niemojkach), Orlik i Biały Orlik przy Jedynce … hmm ? Co jeszcze Ci nie pasuje ?

  • “debata” – jaka debata, spotkanie, gdzie jakieś chamidło-“prowadzący” nie dał nikomu nic powiedzieć, burmistrz, który z piana na ustach wrzeszczał na zadających pytania ( a ten wskazujący palec, którym cały czas celuje w rozmówcę, to niech se wsadzi wiadomo gdzie – kultura osobista rodem ze sklepu GS-u) czy kandydaci na radnych z obozu burmistrza recytujący wyuczone “a opowiedz Janusz, jak to było” Nie jestem z obozu pani O, ale powiedziała jedyna mądrą rzeczna spotkaniu – kandydaci zebrali się tam by dać się po-obrażać przez obecnego burmistrza. Glosuje na Kucewicza.

   • Pani O to zdeklasowała całe to towarzystwo wtedy- jedyna osoba, która potrafi wypowiadać się publicznie i z szacunkiem do rozmówcy.

  • do “śmiechu warte”
   Wooow…jak emocjonalnie…Płacą Ci od wpisu, czy na godzinę?
   Chętnie się dowiem, czym się wsławili ostatnio pozostali kandydaci, skoro MK się “chował”.
   Co do agitacji, to Ty widzisz “show” a ja widzę jedynego kandydata, który rozmawia z ludźmi.
   Jeżeli chodzi o “debatę” w świetlicy PKS (bo o tę Ci chyba chodzi?), to jako mieszkaniec Zdrowej wiem, że organizowało ją towarzystwo związane z obecnym burmistrzem i ustalając datę już wiedzieli, że MK ma w tym czasie umówione spotkania w dwóch innych miejscowościach. Było im to na rękę, bo mieli z głowy najgroźniejszego konkurenta. MK wystosował do mieszkańców list,w którym wszystko wyjaśnił, ale jak widać nie było Cię na wspomnianym spotkaniu, bo byś to wszystko wiedział/a.
   Jeżeli masz silna potrzebę porozmawiać z MK, to możesz śmiało zwrócić się do niego bezpośrednio a na pewno poświęci Ci czas. Ostatnio zrobili tak mieszkańcy Parceli.
   Mniej jadu, więcej myślenia.

 4. Właśnie przejrzałem na oczy i zgłosuję na M.K. A tym co próbują nas nabrać mówię poszukajcie gdzie indziej jeleni !!!

 5. Z całym szacunkiem ale właśnie zostałeś tym “jeleniem” skoro nabrałeś się na pewne sztuczki i obietnice tego człowieka. Ja mówię stanowcze NIE komuś kto połamał kręgosłup moralny (jeśli kiedykolwiek go miał…)

 6. łosice.info – “obiektywne media”? 😀 😀 😀 😀 Gdyby nie stchórzył jeden z kandydatów to jest duże prawdopodobieństwo te “obiektywne media” pojawiłyby się 🙂

 7. Popieram Pana Romana Kasprowicza na kandydata do Rady Miasta Gminy Łosice.
  Znam od lat Pana Romana i jestem przekonana, że będzie bardzo dobrym radnym. Popieram!!!

 8. Myślę że Pan Mariusz może być wzorem właściwego naśladowania dla innych kandydatów, jako jedyny nie krytykuje innych tylko po prostu robi swoje. Jest to człowiek bardzo uczciwy więc nie na miejscu jest abyś mówił na niego takie rzeczy !

  • Do pana Mariusza nic nie mam, ale niestety po dzisiejszym spotkaniu z wyborcami Pani Osipiuk i Łosickiej Alternatywy to mu sukcesu nie wróżę…

   • Wyborcy he he raczej rada pedagogiczna ,a jak wszędzie będą nauczyciele rządzić to katastrofa wreszcie w POLSCE NIECH BIORĄ DO PRACY FACHOWCÓW A NAUCZYCIELE DO SZKÓL BO TO ICH ZAWÓD.

    • Szczęście, że Pani Osipiuk ma takie kwalifikacje i wykształecenie, że nie tylko może być nauczycielem bo inaczej to pewnie by nie mogła startować nawet na burmistrza 😉

 9. Pracuję,więc nie zbyt mam czas na dysputy i analizy,lecz obserwując co nie co zgadzam się,że profesjonalizm połączony z uczciwością daje efekty a Pan Mariusz jest tego przykładem łącznie z tym co robi jako V-ce Starosta.Jego kultura osobista i rzeczowość daje tego efekty – czego mogłem doświadczyć.Jest dostępny dla wszystkich.Zgadzam się z opinią w/w

 10. Zaskoczony jestem opinią człowieka jak określił z okręgu 6 tj. że jest partnerów wyborczych pięcioro,Jestem z ul. Sienkiewicza i mam dylemat gdyż obecna radna chodzi i rozmawia z ludżmi snując plany a jest radną chyba 12 lat. Być może przegląd gaśnicy u P.Wiktora pozwala mi na określenie innego myślenia i postawienie na niego.To rozmowa uświadamia mi że pomimo jego stabilizacji życiowej był w stanie podjąć wyzwanie startu w wyborach z określoną wizją roli do spełnienia.Od kilku lat daje się lubić i wierzy ludziom.Szczyci się wnuczkiem lubianym przez wszystkie BABCIE na całym osiedlu. Proszę o podpowiedz……

 11. Licz na kręgle a kino i tak jest puste.Lobby nauczycielskie nie będzie dla przeciętnych którzy są potrzebni do wyborów i płacenia podatków. Życie i czas jednakowo mijają.

 12. Pani Sylwia choć w pocie czoła i błędną Polszczyzną nie jednemu da radę.Błędów nie popełnia ten co nic nie robi albo udaje……..

 13. Wczoraj był u nas kandydat na radnego p. Adam Mateuszuk, jedyny który zauważył problemy z jakimi borykają się mieszkańcy ul. Żytniej. W rozmowie z nim było widać zaangażowanie i chęć do działania. Był to jedyny kandydat, który przyszedł do swoich wyborców, poznał ich problemy, a reszta?

 14. Jako w większości katolicy-gdzie wiara jest wartością to poszanowanie drugiego jest też wartością mającą jej sens.Kto pyta i umie stosownie do wartości dokonywać wyboru – a z tym zaufać -to może być istotne.Zaufać to uwierzyć w coś i kogoś.Jest to trudne.W wyborze pozostajemy sami i z własnym sumieniem,a od góry do dołu jak widzimy i słyszymy jest problem.Odnieśmy się i do tego.

  • Tak, wczoraj nie dało się pozbyć wrażenia, że jest to partyjny wiec wyborczy. Pod szyldem PO oczywiście. Padały hasła typu: “mój przyjaciel Schetyna”. Bardzo to było niesmaczne. Polityka powinna być daleko od samorządu. Tylko kandydaci, którzy nie należeli nigdy do partii powinni być wybierani. Nie są w nic “umoczeni”, nie mają partyjnych zobowiązań, ze wszystkimi mogą rozmawiać. I jeszcze doświadczenie w zarządzaniu i samorządzie. Nie mogą być przecież świeżaki, bo to zbyt ważne lata.

   • Mi się podobało. Widać, że Łosicka Alternatywa mimo, iż jest bezpartyjna ma przetarte szlaki wyżej co daje nowe możliwości miastu. Jakby burmistrz był kompletnie nienzany i z nikim nie powiązany to nic by nigdzie nie załatwił. Kobyliński i Kucewicz związani z PiS, Osipiuk z PO, a Obzejta z PSL. Wszystko jedno oby ktoś wiedział, w które drzwi zapukać.

 15. Pan Mariusz faktycznie mógł się popisać jako starosta, nie ma wytłumaczeń, że coś lub ktoś go blokował, dla ludzi takiego czynu, do jakiego się próbuje zaliczyć, chyba “jakiś” Czesław to nic trudnego. z Drugiej strony miałby trochę czasu na to aby wykonać te obietnice wyborcze. Bardzo nieufna jestem do takiej, prostej kampanii, latanie z koszykiem dobroci i ulotkami po mieście wraz z fotoreporterem to zbyt miękkie jak na skromny powiat łosicki. nie bawmy się w Ranczo. Może zasługuje na szansę, każdy zasługuje! on też. ale ode mnie jej nie dostanie. Pani S.O, to coś najbardziej słabego w tej kampanii. kto miał okazje z nią kiedyś współpracować, wie z kim na do czynienia. nie pasuje do Łosic. może jest stworzona do rządzenia, ale niech rządzi gdzie indziej. wszedzie by chciała, wszedzie jej pełno. J.K. rządzi tyle lat. faktycznie nie wybudował basenu. bo po co Łosicom basen. wybudować każdy może, ale kto go utrzyma?. myślmy racjonalnie. tutaj trzeba wspierać świetlice, drobne projekty. a na basen zapraszamy do Sdl, BP. Mdzrz.Pdl. poprawić warunki dróg dojazdowych, ale po co remont skwerku/parku? żeby żule miały o gwiazdę więcej na ławeczce? @śmiechu warte – dużo prawy w twoich postach! ale zamiast dywagować, idźmy zagłosować w niedziele

  • Tak to prawda Pani Sylwia Osipiuk nie pasuje do Łosic. Bo Łosice są przyzwyczajone, że dostają tylko tyle ile im dadzą i do zacofania na tle całego województwa. A ona chce więcej. No, ale tak po co nam burmistrz, który by coś faktycznie zmienił, cieszmy się z tego którego mamy. Przynajmniej jest spokój i życie się jakoś do przodu toczy. Tak to by jeszcze nam jakieś drogi rozkopali! Po co to komu!

 16. to może od razu S.O. na prezydenta? jak ma taki rozmach kobieta do rządzenia. jeszcze się zmarnuje w tych skromnych Łosicach. swoją drogą była dyr. Zespołu oświatowego w Niemojkach, jakoś rewolucji nie zrobiła. i nie rządziła na wieki wieków.

 17. 90% mieszkańców Niemojek była zadowolona z zarządzania Zespołem Oświatowym w Niemojkach przez p. Sylwię.W tedy był porządek i dyscyplina zarówno wśród młodzieży jak również w śród grona pedagogicznego. Teraz jest jeden wielki bajzel przy pełnej aprobacie obecnego burmistrza.

  • chyba 9 a nie 90%. nie było żadnych sprzeciwów ani akcji związanych z odejsciem S.O. uczniowie wrecz byli zadowoleni ze zmiany dyrektora. pomnikiem S.O. w niemojkach jest spalone stare przedszkole.

 18. Do “ondrej”: najwięcej jadu mają zwolennicy MK wychwalając go pod niebiosa a krytykując innych, jakby MK był jedynym działaczem w całym mieście i gminie Łosice. A czym on tak zaistniał? “Otwartością”? – do każdego człowieka wyciąga rękę z nieszczerym uśmiechem? Może to jest i dobra reklama ale nie na wszystkich to działa. A może koszykiem pełnym obietnic, z których zdecydowana większość nigdy nie zostanie spełniona. Dlaczego w Starostwie nie wprowadził “przyjaznego urzędu dla petenta”? Może tam bardziej by się taki pomysł przydał zwłaszcza pod względem miłej obsługi petenta – bardziej ludzkiej niż urzędniczej w niektórych referatach… A remonty dróg gminnych? one w większości sa wyremontowane… A widniejące drogi, które są dostrzegane każdego dnia nawet te przechodzące przez miasto sa drogami powiatowymi. Dlaczego nic z nimi “zacny działacz” nie zrobił będąc wicestarostą?… I można tak punkt po punkcie podważać to co sobie zaplanował tylko niestety to tylko obietnice. Może Ty znasz go z lepszej strony i nie zamierzam tego kwestionować ale są tacy których bardzo zawiódł przede wszystkim jako człowiek, który ma bardzo krótką pamięć i wiele zasług przypisuje sobie – niesłusznie! Widocznie “ten typ tak ma”…
  Jeśli chodzi o debatę to nie dało się nie zauważyć że obecna była tam małżonka MK w widocznej ciąży. Czy odpowiedzialny mężczyzna i troskliwy mąż posyła na takie spotkanie ciężarną kobietę? A argument o wcześniej ustalonym spotkaniu jest kolejnym mydleniem oczu bo przecież taki list jaki został odczytany na debacie mógł zostać odczytany w miejscu spotkania rzekomo wcześniej ustalonego. A z listem mógł wysłać na to spotkanie osoby z jego sztabu wyborczego. Jednak wygodniej było debatę olać tym samym wyborców. A może ten pan nie chciał się kompromitować a być może nie potrafi komuś spojrzeć prosto w oczy? Te sprawy pozostawiam bez komentarza bo brak słów na to wszystko.

  • Argumentum ad personam (łac. argument skierowany do osoby) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty.

   Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia Argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną.

   A na takie typy argumentów skierowane do rodziny Pana Kucewicza można odpowiedzieć krótko – kochaj się (w miejsce kochaj wstawiamy wulgarne określenie stosunku seksualnego).

 19. “śmiechu warte”
  właśnie wystawiłeś sobie paskudną laurkę robiąc chamskie wycieczki na temat rodziny MK. Chyba nikt tu jeszcze do takiego poziomu się nie zniżył…żenada.

  Może jesteś przyzwyczajony/a do układu, gdzie wydaje się polecenia bezwolnym jednostkom i nie przyszło Ci pewnie do głowy, że wspomniana osoba poszła tam z własnej woli, bo zwyczajnie męża wspiera?
  Pewnie nie ogarniasz, prawda? Pewnie też nie zauważyłeś na wspomnianym spotkaniu kandydatów na radnych z komitetu MK? oj szkoda. Twoje argumenty są lekko mówiąc niedorzeczne.
  Zastanawiam się, co się dzieje w głowach ludzi takich jak Ty, którzy wypowiadają się na tym forum nie po to, aby zachwalać “swojego”kandydata, co jest normalne, ale z uporem maniaka skupiają się na ataku na konkretnego człowieka.
  Robisz to na zamówienie, czy zwyczajnie żółć Cię zalewa?
  Przypominam, że za kilka dni będzie pewnie po wszystkim i wszyscy będziemy musieli wynik wyborów, jakikolwiek by był, przyjąć do wiadomości, a Ty będziesz żyć ze świadomością, że zniżyłeś/aś się do pozimu mułu.

  • Przeczytaj całe forum a zobaczysz jak jest, broń wszystkich niesprawiedliwie obrzuconych błotem a nie bronisz tylko jednej osoby ale widocznie jesteś tutaj właśnie po to a sprawę nieobecności MK znasz od tzw. “kuchni”. I wszystko jasne. Swoją drogą dziwne że innych obrzuca się błotem (i Tobie to odpowiada) tylko chwali p. M czyżby ten człowiek nie miał wad? Zapewniam że ma jak każdy! Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem bo widocznie masz z tym duży problem – takich wycieczek jak opisałeś/aś nie preferuję. Gdzie widzisz taką? Widocznie widzisz to co chcesz. A poziom widocznie taki osiągnąłeś nie raz skoro o nim piszesz. Szanuję to że siedzi tutaj tylu znajomych by kreować wizerunek w/w pana. Jednak nie na każdym musiał zrobić pozytywne wrażenie, nie każdy musi za nim przepadać tym bardziej nie każdy musi go zachwalać tak jak Ty! Jedni znają go z dobrej strony inni wprost przeciwnie. A co zostało skomentowane to jego “postawa” i nieco “przerośnięty program wyborczy”, którego niektórych pomysłów i obietnic nie wcielił w życie w innym urzędzie o szerszym zasięgu. Pozdrawiam!

   • Jak tak czytam Twoje wpisy to wynika z nich tylko czysta złość to Pana M, nie wnikam jaka sytuacja była między wami, ale skoro już wygadujesz takie nie miłe rzeczy to chociaż weź je mądrze uzasadnij. Sprawa nieobecności na spotkaniu jest dla mnie jasna, sam z własnego zainteresowania zbadałem sprawę i okazało się że zaproszenie na spotkanie Pan Mariusz otrzymał wtedy kiedy już od kilku dni miał zaplanowane spotkanie w kilku wsiach. Na spotkanie na które nie mógł przybyć zostali wysłani radni z jego komitetu oraz został wystosowany list więc zachował się w tym przypadku uczciwie wobec wszystkich.
    Jeśli chodzi o jego postawę, to ciężko mi oceniać i nie chciałbym go porównywać do innych osób, ale mógłbym tylko marzyć aby większość osób była taka jak on, wg. mnie jest to jeden z najlepiej zapowiadających się kandydatów na burmistrza.
    Program wyborczy, myślę że również bezpodstawnie go poruszasz bo z tego co widzę to nie masz takiej wiedzy aby móc go komentować. Wg. mnie plan wydaje się być bardzo dobry dla naszego miasta, a czy sie spełni to już tylko czas pokaże, ja wierze w to bardzo mocno. Piszesz tu coś o kreowaniu wizerunku, nie wiem kto pisze resztę komentarzy tak samo nie wiem kim Ty jesteś a szkoda, bo to może bardziej Tobie chodzi o wykreowanie jakiegoś kandydata poprzez szerzenie oszczerstw na innej osobie. Myślę ze Pana Mariusza na pewno nikt nie musi kreować, bo sam po prostu swoją pracą i otwartością do ludzi zdobył swoje poparcie.

 20. Zastanawia mnie jedna kwestia…może ktoś zorientowany mógłby się wypowiedzieć.
  Czy jeżeli P. Osipiuk pracując w kuratorium, czyli instytucji kontrolującej szkoły i tym samym pracę nauczycieli, nie wchodzi w dziwny układ właśnie z tymi nauczycielami, których wystawiła ze swojej listy? Zwłaszcza że zasiada w Komisji Dyscyplinarnej dla nauczycieli?

  • Chętnie odpowiem na Twoje pytanie- bezpośredni nadzór nad nauczycielami szkół mają tylko dyrektorzy placówek. Więc nie dzieje się tutaj dzwiny układ, który sugerujesz. Pozdrawiam

   • oczywiście do momentu, kiedy któryś z nich nie jest “bohaterem” jakiejś sprawy, którą kuratorium/kolegium się zajmuje?

 21. Gdzie są i jak się prezentują kandydaci do Rady Powiatu? Kto miał szansę rozmowy , roli do spełnienia/jak

  ktoś pisze/co nam oferują- kolejne” pasztety ” bo Miasto nie ma przebicia przy głosowaniach w Powiecie?
  Jak zachęcić ludzi do wyborów.Prawda że : Kto nie jest przeciwko Wam – jest z Wami -nie ma miejsca podczas wyborów gdyż będą mieli to gdzieś.Reklama ulotki banery,wyjścia rynkowe i na miasto z materiałami -podobały mi się, bo podniosły poziom wyborów a jak kto chce wie co należy o kandydatach.
  Pokazał się pierwszy Kucewicz i chyba to jego zasługa – bo kolejni odpowiedzieli nieco w czasie.
  Bijcie się a i tak jednego/ą/ z was społeczeństwo zatrudni a WY dogadanego zastępcę.
  A pro po :jak się mają awanse i WYKOPKI po wyborach – to pytanie na spotkanie ze społeczeństwem/być może zbyt póżno/

 22. Dlaczego P. Kobyliński kłamie w swojej ulotce wyborczej w tak prozaicznej sprawie jak ilość dzieci?
  Przecież ma też dorosłą córkę z poprzedniego małżeństwa.
  W innych sprawach też tak gładko kłamie?

 23. Proszę Państwa wszyscy biją się jeden przez drugiego, czy mi się wydaje czy młody Czmoch jako jedyny nie prowadzi polityki agresywnej? wszyscy tylko się wychwalają a tak na prawdę nie widzą co się dzieje do okoła może to własnie młodzi powinni przejąć pałeczkę mam 37 lat i mam dosyć tych ciągłych sprzeczek jeden przez drugiego po trupach aby do celu. Cy w-ce starosta Kucewicz
  nie powinien być w urzędzie i troszczyć się o nas a nie ze znaczkami popylać po mieście?

  • Jestes pewien, że powinien być w pracy? Może jest na urlopie i robi, na co ma ochotę?
   Czmoch nie prowadzi żadnej polityki, bo nie potrafi…wydaje mi się, że bardzo wielu rzeczy nie potrafi i mimo, że jest sympatycznym młodym człowiekiem z ambicjami, to wyżej niz radny się nie nadaje 🙂

 24. Wystarczy spojrzeć na jego fanpage na facebooku, totalna kompromitacja. Wywalił długi artykuł o basenie który później okazało się został zerżnięty z artykułu z innej gazety tylko z pozmienianymi niektórymi słowami, porażka 🙁

 25. Jedno co niezmienne, to zmienność.
  Dla wielu gmina jest jak chleb powszedni.
  Szkoda…,że zaraz po wyborach zapomina się o tym.
  Jednym chleb z masłem i szynką, innym nawet chleba ma się pomysły pozbawiać..
  Na zdrowie…
  Do zobaczenia

 26. Na początku kampanii na fb Pan Kucewicz wrzucił złe zdjęcie radnej Chibowskiej- przez trzy godziny widniało zdjęcie innej kobiety. Dziś wziąłem ulotkę PiSu do reki, pierwsze zdjecie bylo Agnieszki Orzech- radnej do Powiatu z PiSu. Wiec wyjaśnijcie mi moi drodzy skąd Pan Kucewicz ma zdjęcia kandydatów z PiSu na swoim komputerze?!

  • Nieładnie, oj nieładnie… Kucewicz jest liderem wyścigu o fotel burmistrza, to już się zaczynają jakieś bzdurne wywody? Nie znajdujecie już merytorycznych podstaw do dyskusji, więc wypisujecie jakieś bzdety? Żenada…

  • Albo masz jakiś magiczny monitor albo problemy ze wzrokiem, ja jakoś nikogo innego niż Pani Chibowska nie widziałem.

 27. Przypominam że jutro cisza wyborcza jeśli usłyszę coś na temat jakiegoś kandydata obojętne na kogo startuje osobiście zgłoszę to gdzie trzeba ze przerwano cisze wyborczą bo mam tych karierowiczów dość i tych stosów ulotek pod drzwiami . Dziękuje za uwagę.

  • Nie wiem czy wiesz ale p. M ma swoją osobę która prowadzi jego funpage … więc może to TA osoba walnęła taką gafę ? Jeżeli w ogóle to się stało, bo ja też tego nie zauważyłam … :/

  • Widzę, że jest Pan wiernym obserwatorem poczynań Pana MK. Taka wiedza o fanpage’u kandydata, doprawdy imponująca. Rozumiem, że śledzi Pan każdy wpis i zdjęcie 🙂 Wierniejszego fana nie widziałem 😉

   p.s. Nie widziałem takiej fotki u pana MK ale wiem, że u innych kandydatów na facebooku też pojawiały się ciekawe “drobne wpadki”. Jakie to ma jednak znaczenie? Doceniam, że każdy z nich włożył niemały wysiłek aby zwiększyć możliwość kontaktu z wyborcami. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. W przypadku Łosic, chyba tylko dwóch kandydatów nie podjęło wysiłku kontaktu z wyborcami za pomocą internetu. A szkoda. Pozdrawiam Panie Krzysztofie

 28. Ja rozumiem, że wszystko co tu zostało napisane, te insynuacje i przekazane publicznie teksty, mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? A autorzy mają na potwierdzenie swoich słów dowody? Przypominam, że każdy komitet, każdy kandydat, który zechce, będzie mógł wytoczyć proces w ekspresowym trybie wyborczym. I nawet każda drobna insynuacja może stać się do tego przyczynkiem. Co prawda pewnie kandydaci będą chcieli odpocząc po kampanii )o ile ją prowadzili), ale możliwość taką mają.

 29. dodam tylko tyle kto by nie był ze starego układu czy to pan Kobyliński czy Kucewicz który jest niby bezpartyjny a w tamtych wyborach starował z PIs-u czy to pan Jaszczuk czy to pan Obzejta nic nie zmienią tylko młody Czmoch albo Osipiukowa mogą coś wnieść Czmoch jest jakimś kierownikiem w dużej firmie mówił na spotkaniu a Osipiukowa zna śię na edukacji. Wybiorę mniejsze zło czyli czmocha co chcecie to mówcie on ma realny program!

Comments are closed.