Sportowe podsumowanie tygodnia: Orły Piecyka nie zwalniają tempa.

0
179

Drużyna Łdk Łosice załapała wiatr w żagle i nie schodzi ze ścieżki zwycięstw. W ubiegłym tygodniu Orły Piecyka rozegrały trzy mecze. Każde spotkanie zakończyło się zwycięstwem łosickiej drużyny. Po wyjazdowej wygranej z Podlasiem II Sokołów Podlaski 0-2, przyszedł czas na dwa mecze na swoim terenie.

Reklama

Pierwszym przeciwnikiem ŁDK była drużyna Naprzód Skórzec (V liga). Mecz rozegrano 30 sierpnia w ramach trzeciej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Zawodnicy ŁDK Łosice byli bezlitośni dla wyżej notowanego rywala i odnieśli zwycięstwo w pięknym stylu. Orzełki wygrały 3-0. Bramki strzelili: Przemysław Radziwonka i niezawodny Łukasz Naumiuk, który dwa razy pokonał bramkarza rywali. Na naszym kanale na ->Youtube<- możecie zobaczyć skrót z meczu oraz pomeczowe wywiady.

3 września na stadionie miejskim przy ul. Szkolnej 5A łosicka drużyna gościła rywali z MKS Małkinia. Mecz był bardzo wyrównany, ale to nasi zawodnicy mieli więcej sytuacji do strzelenia gola. Tym razem udało się wygrać 2-1 po bramkach Przemysława Radziwonki i Łukasza Naumiuka. Ten duet drugi raz z rzędu dał nam cenne zwycięstwo. W trakcie spotkania było wiele kontrowersyjnych decyzji arbitrów m.in. o przyznaniu drużynie gości rzutu karnego. Na szczęście Orzełki zachowały zimną głowę i zdołały pokonać wymagającego rywala.

Następny mecz ŁDK Łosice rozegra na wyjeździe 10 września z Jabłonianką Jabłonną Lacką.

Kamil Sakowski

Reklama
Poprzedni artykułPoszukiwany 37-latek najbliższe 7 miesięcy spędzi w zakładzie karnym
Następny artykułNiesamowity Marian Czmoch!