Śmiertelny wypadek w Chotyczach

1
24

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Wypadek śmiertelny
25 listopada 2018 roku w miejscowości Chotycze 37 letni kierujący samochodem marki Volvo podjął manewr wyprzedzania na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w przepust, pojazd dachował. Kierujący poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Okoliczności i dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśnia KPP w Łosicach oraz Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.
Policja w Łosicach apeluje o bezpieczną i ostrożną jazdę.

Uszkodzenie mienia
W okresie od października do 17 listopada 2018 roku w miejscowości Mierzwice Kolonia nieznany sprawca przy użyciu nieustalonego przedmiotu dokonał uszkodzenia bramy wjazdowej i drzwi wejściowych domu letniskowego. Właściciel, 35 letni mieszkaniec Lublina oszacował wartość strat na kwotę 1000 złotych.

Włamanie na konto
17 listopada w godzinach wieczornych nieznany sprawca włamał się na konto internetowe portalu społecznościowego 33 letniej mieszkanki gminy Huszlew, z którego ukradł dane adresowe grupy znajomych pokrzywdzonej. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Znęcanie się nad rodziną.
18 listopada 2018 roku w KPP Łosice zostało przyjęte zawiadomienie o przestępstwie dot. fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną przez 47 letniego mieszkańca gminy Platerów. Sprawca został odizolowany i osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Uszkodzenie mienia
W nocy 18/19 listopada 2018 roku doszło do uszkodzenia pojazdu marki Mercedes na szkodę 38 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Nieznany dotąd sprawca rozbił szyby oraz lusterko w pojeździe. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 1000zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.Posiadanie marihuany 22 listopada 2018 roku łosiccy kryminalni zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie 37 letniego mieszkańca powiatu łosickiego, który posiadał przy sobie marihuanę. Sąd Rejonowy w Siedlcach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy za przestępstwa z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
19 listopada 2018 roku w miejscowości Mszanna 27 letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego kierował samochodem osobowym marki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości, tj. 0,79 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Pożar
22 listopada 2018r w Nowej Kornicy doszło do pożaru drewnianego budynku gospodarczego, w wyniku którego doszło do częściowego spalenia wnętrza i znajdującego się wewnątrz sprzętu, należącego do 26 letniej mieszkanki gminy Stara Kornica. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę około 6000zł. Trwa ustalanie przyczyny pożaru. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy
22 listopada 2018 roku, w Woźnikach, na drodze krajowej nr 19, 20 letni kierujący samochodem osobowym marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym z lawetą w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący lawetą 27 letni obywatel Litwy nie odniósł obrażeń, kierujący Audi oraz jego 48 letnia pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Łosicach. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

mł. asp. Nina Zaniewicz

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ochotnik
Gość
Ochotnik

Przyczyniła się konstukcja upamiętniająca śmierć nastolatek sprzed kilku lat w tym miejscu , powstanie kolejna pułapka na kierowców ?