W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Nietrzeźwa kierująca
25 marca 2019 roku w Łosicach, 43 letnia mieszkanka gminy Olszanka kierowała po drodze publicznej samochodem osobowym marki Mercedes będąc pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.  Kierującej zatrzymano prawo jazdy.
Kradzież telefonu
W okresie od lutego do 27 marca 2019 roku z mieszkania w miejscowości Siedlce doszło do kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung na szkodę, 63 letniej mieszkanki gminy Łosice. Pokrzywdzona oszacowała wartość strat na kwotę 3500 złotych.
Zatrzymany poszukiwany
27 marca 2019 roku w miejscowości Falatycze policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie sądowego nakazu zatrzymali poszukiwanego, 26 letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.
Nietrzeźwy kierujący
28 marca 2019 roku w miejscowości Rudka, 20 letni mieszkaniec gminy Platerów kierował po drodze publicznej samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 1,14 promila alkoholu w organizmie.
Wypadek przy pracach polowych
30 marca 2019 roku w miejscowości Ostromęczyn podczas prac polnych doszło do wypadku, w którym zginął, 89 letni mieszkaniec gminy Platerów. Ze wstępnych ustaleń policjantów prowadzących czynności pod nadzorem prokuratora wynika, że mężczyzna dostał się pod koła ciągnika rolniczego, którym jego syn zasiewał pole. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.  59 letni syn zmarłego był trzeźwy w czasie zdarzenia.
Nagły zgon
30 marca 2019 roku w miejscowości Ostromęczyn doszło do zgonu, 69 letniego mieszkańca gminy Platerów. Policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Ciało denata na polecenie prokuratora zabezpieczono w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.
asp. szt. Tomasz Zozula
Foto: OSP Platerów/Facebook
Poprzedni artykułUwaga Krwiodawcy
Następny artykułJest plan na szpital