Śmiertelny wypadek na polnej drodze

0
1318

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Kradzież z włamaniem
09 września 2019r. 45-letnia mieszkanka powiatu bialskiego złożyła zawiadomienie o włamaniu do domu mieszkalnego na terenie Platerowa, skąd sprawca zabrał sprzęt AGD. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1000zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Groźby karalne
W dniu 10 września 2019 r. 46-letni mieszkaniec gminy Platerów zawiadomił o groźbach kierowanych pod jego adresem przez mieszkańca tej samej gminy. Groźby wzbudziły w zgłaszającym obawy ich spełnienia, postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Pożar
12 września 2019r. na terenie gminy Sarnaki doszło do pożaru domu drewnianego, w wyniku którego spaleniu uległo wnętrze domu oraz murowana przybudówka. 50-letni właściciel nieruchomości oszacował straty na 100 tys. zł. Trwa ustalanie przyczyny pożaru. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy
14 września 2019r. na terenie gminy Olszanka 77-letni kierujący ciągnikiem rolniczym z prasą rolującą podczas jazdy drogą gruntową najechał na dół w drodze, wskutek czego z ciągnika spadła 68-letnia kobieta przewożona wewnątrz kabiny. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy, łosicka policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułOpieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600GB
Następny artykułDziękowali za plony i żegnali lato