Śmiertelny wypadek na polnej drodze

0
1273

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
09 września 2019r. 45-letnia mieszkanka powiatu bialskiego złożyła zawiadomienie o włamaniu do domu mieszkalnego na terenie Platerowa, skąd sprawca zabrał sprzęt AGD. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1000zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Groźby karalne
W dniu 10 września 2019 r. 46-letni mieszkaniec gminy Platerów zawiadomił o groźbach kierowanych pod jego adresem przez mieszkańca tej samej gminy. Groźby wzbudziły w zgłaszającym obawy ich spełnienia, postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Pożar
12 września 2019r. na terenie gminy Sarnaki doszło do pożaru domu drewnianego, w wyniku którego spaleniu uległo wnętrze domu oraz murowana przybudówka. 50-letni właściciel nieruchomości oszacował straty na 100 tys. zł. Trwa ustalanie przyczyny pożaru. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy
14 września 2019r. na terenie gminy Olszanka 77-letni kierujący ciągnikiem rolniczym z prasą rolującą podczas jazdy drogą gruntową najechał na dół w drodze, wskutek czego z ciągnika spadła 68-letnia kobieta przewożona wewnątrz kabiny. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy, łosicka policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o