Śmiertelna ofiara pożaru

0
629

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Oszustwo
09 grudnia 2019r., 28 letni mieszkaniec gminy Huszlew złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony, za pośrednictwem jednego z portali internetowych w listopadzie b.r. kupił wózek dziecięcy za prawie 400 złotych. Pomimo przedpłaty do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego przedmiotu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy rowerzysta

09 grudnia 2019r.  w Łuzkach, 50-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Zatrzymany poszukiwany  11 grudnia 2019r. w Sarnakach łosiccy policjanci prewencji działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 27-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, skąd trafił do zakładu karnego.

Kradzież mienia14 grudnia 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży przyczepki samochodowej jednoosiowej z terenu nieogrodzonej posesji. Pokrzywdzony, 39-letni mieszkaniec gminy Olszanka oszacował straty na 7000zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Pożar
13 grudnia 2019r. w Szydłówce, doszło do pożaru drewnianego domu, w wyniku którego budynek uległ całkowitemu spaleniu. W jednym z pomieszczeń ujawniono zwłoki nn osoby, które na polecenie prokuratora zostały zabezpieczone w prosektorium. Trwa ustalanie przyczyny pożaru i okoliczności zgonu. Postępowanie w sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzi KPP Łosice.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułVI Łosicki Jarmark Bożonarodzeniowy
Następny artykułIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ŁOSICE-STUDENTS` HOLLYWOOD