Skazanego za niealimentację policjanci znaleźli we wnęce za szafą

0
1132

Pomysłowość osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości jest niezwykła. W ostatnim czasie łosiccy kryminalni zatrzymali czterech poszukiwanych, jeden z nich ukrył się w specjalnie przygotowanej wnęce za szafą. Mężczyzna od dwóch lat unikał odpowiedzialności i ukrywał się przed karą więzienia.

– W ręce kryminalnych wpadło czterech poszukiwanych. Jeden z nich, 29-letni mężczyzna, uchylał się od obowiązku alimentacyjnego i zgodnie z wyrokiem sądu miał trafić za kraty. Gdy policjanci weszli do mieszkania wszystko wskazywało, że poszukiwanego tam nie ma. Podczas sprawdzania pomieszczeń funkcjonariuszka zauważyła, że w jednym z nich szafa nie stoi przy samej ścianie, jak to jest w zwyczaju, że jest dziwnie odsunięta. Szafa wyglądała na nieużywaną, a dostęp do niej utrudniały worki z ziemniakami. Jednak czujność łosickich kryminalnych nie zawiodła, nie dali również wiary kobiecie mieszkającej w tym mieszkaniu. Okazało się, że worki leżały przy szafie dla niepoznaki i właśnie po to, żeby utrudnić dostęp do ukrytej za szafą płyty gipsowej maskującej dodatkową wnękę. To właśnie tam ukrył się poszukiwany od dwóch lat mężczyzna. Został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego – informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łosicach, mł. asp. Nina Zaniewicz.

Kogo zatrzymali kryminalni?

  • 27 stycznia 2021r. w Łosicach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 44-letniego mężczyznę. Poszukiwany został osadzony w zakładzie karnym, za kratami spędzi dwa lata.
  • 27 stycznia 2021r. w Szpakach-Kolonii, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Poszukiwany został osadzony w zakładzie karnym, za kratami spędzi osiem miesięcy.
  • 27 stycznia 2021r. w Koszelówce, łosiccy kryminalni  działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Poszukiwany został osadzony w zakładzie karnym, za kratami spędzi sto pięćdziesiąt dni.
  • 28 stycznia  2021r. w Dzięciołach,  łosiccy kryminalni  działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 42-letniego mężczyznę. Poszukiwany został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, za kratami zakładu karnego spędzi trzy miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.