Skazanego za niealimentację policjanci znaleźli we wnęce za szafą

0
1149

Pomysłowość osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości jest niezwykła. W ostatnim czasie łosiccy kryminalni zatrzymali czterech poszukiwanych, jeden z nich ukrył się w specjalnie przygotowanej wnęce za szafą. Mężczyzna od dwóch lat unikał odpowiedzialności i ukrywał się przed karą więzienia.

– W ręce kryminalnych wpadło czterech poszukiwanych. Jeden z nich, 29-letni mężczyzna, uchylał się od obowiązku alimentacyjnego i zgodnie z wyrokiem sądu miał trafić za kraty. Gdy policjanci weszli do mieszkania wszystko wskazywało, że poszukiwanego tam nie ma. Podczas sprawdzania pomieszczeń funkcjonariuszka zauważyła, że w jednym z nich szafa nie stoi przy samej ścianie, jak to jest w zwyczaju, że jest dziwnie odsunięta. Szafa wyglądała na nieużywaną, a dostęp do niej utrudniały worki z ziemniakami. Jednak czujność łosickich kryminalnych nie zawiodła, nie dali również wiary kobiecie mieszkającej w tym mieszkaniu. Okazało się, że worki leżały przy szafie dla niepoznaki i właśnie po to, żeby utrudnić dostęp do ukrytej za szafą płyty gipsowej maskującej dodatkową wnękę. To właśnie tam ukrył się poszukiwany od dwóch lat mężczyzna. Został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego – informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łosicach, mł. asp. Nina Zaniewicz.

Kogo zatrzymali kryminalni?

  • 27 stycznia 2021r. w Łosicach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 44-letniego mężczyznę. Poszukiwany został osadzony w zakładzie karnym, za kratami spędzi dwa lata.
  • 27 stycznia 2021r. w Szpakach-Kolonii, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Poszukiwany został osadzony w zakładzie karnym, za kratami spędzi osiem miesięcy.
  • 27 stycznia 2021r. w Koszelówce, łosiccy kryminalni  działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Poszukiwany został osadzony w zakładzie karnym, za kratami spędzi sto pięćdziesiąt dni.
  • 28 stycznia  2021r. w Dzięciołach,  łosiccy kryminalni  działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 42-letniego mężczyznę. Poszukiwany został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, za kratami zakładu karnego spędzi trzy miesiące
Reklama