Samobójstwo w Puczycach

0
2

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Usiłowanie włamania
W okresie 30 marca – 3 kwietnia 2018 roku w miejscowości Wółka Nosowska nieznany sprawca poprzez wyważenie okien usiłował włamać się do budynku portierni, dzierżawionego przez Warszawską firmę od Urzędu Gminy w Starej Kornicy. Sprawca nie zdołał dostać się do wnętrza budynku. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Zatrzymany poszukiwany
3 kwietnia 2018 roku w miejscowości Niemojki policjanci łosickiej patrolówki zatrzymali poszukiwanego sądowym nakazem, 36 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Zatrzymany został dowieziony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Samobójstwo
6 kwietnia 2018 roku w miejscowości Puczyce, w budynku gospodarczym ujawniono zwłoki, 35 letniego mieszkańca gminy Platerów. Wstępne czynności wskazują, że mężczyzna popełnił samobójstwo, wykluczono udział osób trzecich. Ciało na polecenie prokuratora zabezpieczono w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

Oszustwo
6 kwietnia 2018 roku do tut. KPP zgłosił się, 60 letni mieszkaniec gminy Platerów, który złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 25 marca zakupił w sklepie internetowym odkurzacz za kwotę 296 złotych, zapłacił za towar jednak do chwili obecnej go nie otrzymał. Brak jest kontaktu ze sprzedającym a strona internetowa sklepu przestała funkcjonować.

Pożar
7 kwietnia 2018 roku w miejscowości Nowa Kornica doszło do pożaru drewnianej stodoły. Pożar udało się ugasić jeszcze przed przybyciem straży pożarnej przez samych pokrzywdzonych. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Pokrzywdzona, 39 letnia mieszkanka gminy Stara Kornica oszacowała wartość strat na 300 złotych.

asp. sztab. Tomasz Zozula