Rodzinna Fiesta w Sarnakach – Muzyka, Zabawa i Konkursy

0
212

Gmina Sarnaki serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Gmina Sarnaki bawi się całą rodziną”, które odbędzie się w malowniczej scenerii plenerowej. To niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzenia czasu, zabawy i integracji dla całej rodziny. Impreza skierowana jest do wszystkich grup wiekowych i oferuje bogaty program pełen atrakcji. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Radość dla najmłodszych

Dzień pełen wrażeń rozpocznie się od zabaw dla dzieci. Przygotowano dla nich specjalny program animacyjny i artystyczny, który dostarczy wielu radości. Głównym punktem tej części będzie XII Festiwal Piosenki Wakacyjnej. Dzieci będą miały szansę zaprezentować swoje talenty wokalne na scenie i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Zapisy na festiwal trwają do 10 lipca, więc warto się pospieszyć!

Reklama

Nie zabraknie także strefy bezpłatnych animacji i dmuchańców, gdzie najmłodsi będą mogli do woli bawić się na świeżym powietrzu. Dodatkowo, organizowane będą gry i konkursy sprawnościowe, które dostarczą dzieciom mnóstwo radości i emocji. Przygotowano również blok edukacyjny pt. „Bezpieczne wakacje”, który ma na celu zwiększenie świadomości dzieci na temat bezpiecznego spędzania czasu w okresie wakacyjnym.

Czas dla seniorów

W drugiej części dnia, scena należeć będzie do seniorów. Zaprezentują się na niej zespoły śpiewacze, biesiadne i zespoły ludowe, których repertuar na pewno przypadnie do gustu starszym uczestnikom. To doskonała okazja do wspólnego śpiewania i przypomnienia sobie hitów z lat młodości.

Poza sceną seniorzy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji towarzyszących. Przygotowano dla nich bezpłatne porady dietetyczne oraz warsztaty rękodzielnicze. Odbędą się również konkursy z nagrodami pod nazwą „Czy pamiętasz jak to było…”, które przeniosą uczestników w sentymentalną podróż przez lata 60., 70., 80. i 90. Kulminacyjnym punktem programu będzie występ gwiazdy wieczoru – zespołu BOYS, który dostarczy mnóstwo muzycznych wrażeń i zgromadzi na wspólnej zabawie wszystkie pokolenia.

Dyskoteka pod gwiazdami

Wieczór zakończy się prawdziwą gratką dla młodzieży – dyskoteką pod gwiazdami. Tańce na świeżym powietrzu przy największych hitach to idealny sposób na zakończenie dnia pełnego wrażeń i integracji. Będzie to czas pełen radości, śmiechu i zabawy, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! „Gmina Sarnaki bawi się całą rodziną” to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, zabawy i integracji. Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału i wspólnej zabawy.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Reklama
Poprzedni artykułFilmowy lipiec w Kinie Helios
Następny artykułNiewybuch z czasów II Wojny Światowej znaleziony na brzegu rzeki Bug

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj