Przekaż opinię – wypełnij ankietę

2
230
Miasto i Gmina Łosice, jest liderem i jednym z członków partnerstwa Razem dla rozwoju, zakwalifikowanego do udziału w pilotażowym projekcie Centrum Wsparcia Doradczego, realizowanym przez Związek Miast Polskich na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. W celu zebrania opinii członkowie partnerstwa zwracają się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiety, która będzie aktywna do 25 lutego 2021 r.
W skład partnerstwa wchodzą:  Powiat Łosicki, Miasto i Gmina Łosice, Gmina Huszlew, Gmina Olszanka, Gmina Sarnaki, Gmina Platerów, Gmina Stara Kornica, Gmina Korczew, Gmina Paprotnia, Gmina Przesmyki, Gmina Ceranów, Gmina Jabłonna Lacka, Miasto i Gmina Kosów Lacki, Gmina Repki, Gmina Sabnie i Gmina Sterdyń.
W ramach przedsięwzięcia, powstanie m.in. strategia rozwoju obszaru obejmującego ww. samorządy, wypracowane zostaną wspólne przedsięwzięcia i projekty do realizacji. W celu zebrania opinii członkowie partnerstwa zwracają się z prośbą do mieszkańców ww. samorządów o wypełnienie stosownej ankiety, która będzie aktywna do 25 lutego 2021 r.
Ankieta dla mieszkańców Partnerstwa Razem dla Rozwoju jest dostępna pod
adresem:
Więcej o projekcie można poczytać tutaj:
(Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej)
(Związek Miast Polskich)
(Miasto i Gmina Łosice)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.