Prawie 130km/h w terenie zabudowanym

2
1

W zeszłym tygodniu łosiccy policjanci odnotowali następujące zdarzenia:

Kradzież mienia
W nocy 15/16 czerwca 2015 roku z sadu owocowego w miejscowości Chlebczyn nieznani sprawcy dokonali kradzieży 370 tyczek bambusowych o wartości 1262 złotych na szkodę 58 letniego mieszkańca gminy Sarnaki.

Zatrzymano poszukiwanego
W dniu 16 czerwca 2015 roku w Łosicach na ulicy Rynek policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 48 letniego mieszkańca Łosic poszukiwanego sądowym Nakazem Doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany został osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Kradzież wózka
W dniu 16 czerwca 2015 roku w miejscowości Rusków 62 letni mieszkaniec gminy Platerów z budynku stodoły dokonał kradzieży wózka o wartości 500 złotych na szkodę swojej siostry zamieszkałej na terenie gminy Sterdyń.

Kolizja drogowa
W dniu 20 czerwca 2015 roku w Łosicach na skrzyżowaniu ulic Rynek Piłsudskiego kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto nie dostosował się do znaku drogowego ustąp pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Renualt. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony 37 letni mieszkaniec Łosic był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń.

Przekroczył prędkość o 78 km/h
W dniu 21 czerwca 2015 roku w miejscowości Platerów na drodze DK-19, 50 letni mieszkaniec powiatu świeckiego kierując samochodem osobowym marki Ford  przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 78 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym oraz zostało zatrzymane kierującemu prawo jazdy.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Dziwne że do tej pory jeszcze nie słyszałem o żadnym pośle czy innym urzedniku publicznym.

  2. I nie usłyszysz bo polskiego “prawa ‘ mają przestrzegać biedni , prości zwykli ludzie a “elyty ” są chronione nie tylko w związku i w czasie pełnienia funkcji

Comments are closed.