Praca Niemcy

0
5

Komisjoner bez znajomości języka!
Miejsce pracy: Okolice Berlina
ZADANIA:
-sortowanie i kontrola jakości produktów
-przygotowanie towaru do wysyłki
-wprowadzanie towaru na stan magazynowy
-dbanie o czystość w miejscu pracy

OCZEKIWANIA:
– gotowość do podjęcia pracy za granicą
– sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia
– punktualność i umiejętność pracy w zespole
OFERTA:
-wynagrodzenie: 10 € brutto/godz
– dojazd „do” i „z” pracy gwarantuje firma
– praca na pełen etat, możliwość nadgodzin – płatnych dodatkowo 25%
– praca od poniedziałku do soboty
– niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
– BRAK ZEITKONTA! Wszystkie godziny wypłacane na bieżąco!
– profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów
– możliwość długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: lomza@eastservice.pl

Kontakt:
East Service
506861434
lomza@eastservice.pl

Poprzedni artykułZapraszamy na debatę – „Patriotyzm na co dzień, co dla mnie oznacza bycie patriotą”
Następny artykułNie czekaj na licytację, uzyskaj pieniądze swoje