Pożegnanie Lata w rytmach Disco Polo

DjPyzdra Team przy współpracy z Łosickim Domem Kultury i Czesio Energy Drink szykuje dla Państwa bezprecedensową zabawę na Pożegnanie Lata. Już 25 września na Targowicy Miejskiej w Łosicach odbędzie się pierwsza w naszym mieście Gala Muzyki Disco Polo. Wśród gwiazd na scenie zobaczymy min. FREESTYLE, VIESNA, PRELUDIUM, UNIDEN, SERVER DANCE i innych, natomiast punktem kulminacyjnym koncertu będzie występ Zenka Martyniuka wraz z zespołem Akcent. Organizatorzy przewidują ponadto wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci i całych rodzin, będą animatorzy zabawy i cała masa konkursów z nagrodami. 

Takiej imprezy Łosice jeszcze nie miały, więc czas najwyższy zorganizować dla naszych mieszkańców i gości prawdziwą Galę muzyki Disco Polo, która w ostatnich latach ma coraz większą rzeszę fanów. Na scenie będzie kolorowo, słonecznie i oczywiście skocznie – gwarantują Organizatorzy.

Bilety na Galę Pożegnania Lata dostępne są na stronie KUP BILECIK oraz w kasie Łosickiego Domu Kultury i Zakładzie Fotograficznym FOTOLONIA.

Na naszym Facebookowym profilu mamy do wygrania dla Państwa dwa zaproszenie na to wydarzenie.

Portal LOSICE.INFO objął patronatem to muzyczne wydarzenie.

hhhhhhhhhhhh

4 thoughts on “Pożegnanie Lata w rytmach Disco Polo

    • Cypisek

      Nalezy się sprostowanie bilety są dostępne w cenie 25 zł a “gość” chyba nie będzie miał satysfakcji bo impreza nie padnie.Całe Łosice,ktoś coś robi żeby w naszym mieście coś się działo a 2 życzy porażki.

      (0)

Comments are closed.