Pożar, wypadek i zalanie

0
3

W dniu 26.04.2015 ok. godz. 02 14  SKKP przyjęło informacje o pożarze samochodu osobowego marki Ford w miejscowości Łosice ul. Majora Zenona. W chwili dojazdu cały samochód był w ogniu stojący obok drugi samochód był zagrożony. Spaleniu uległ cały samochód o wartości ok. 10tys. Uratowano zagrożony samochód.

W dniu 30.04.2015 ok. godz. 16 12  SKKP przyjęło informacje o wypadku w miejscowości Kózki gmina Sarnaki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że  Mercedes Sprinter w wyniku wyprzedzania został zepchnięty przez samochód ciężarowy i wjechał do przydrożnego rowu. Jedna osoba poszkodowana 47 letnia kobieta została zaopatrzona przez ratowników ZRM, pozostałe cztery osoby nie zgłaszające dolegliwości znajdowały się poza pojazdem. Poszkodowana  doznała przerwania powłoki skórnej podudzia, po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej została przewieziona do szpitala. Zablokowany był jeden  pas ruchu drogi krajowej nr. 19.

W dniu 02.05.2015 ok. godz. 17 142 SKKP przyjęło informacje o zalanej piwnicy Poczty w miejscowości Platerów. Powodem zalania była pęknięta rura wodociągowa. W usuwaniu zdarzenia brały udział dwa zastępy Straży. Straty oszacowano na ok. 15tys.zł.

Informację sporządził: Dyżurny Operacyjny Powiatu st. ogn. Romuald Jóźwiaczuk