Pożar w Mierzwicach Kolonii

0
472

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący
25 sierpnia 2021 r. w Olszance, 53-letni mieszkaniec gminy Olszanka kierował VW w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
27 sierpnia 2021 r. w Patkowie, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 61-letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Zdarzenie drogowe
29 sierpnia 2021 r. w Kózkach doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki VW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową DK-19 wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym toyotą, 29-letnim mieszkańcu powiatu chełmskiego, jadącego prawidłowo od strony Siemiatycz. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów, a następnie toyota uderzyła w kolejny pojazd, oczekujący na włączenie się do ruchu, również toyotę, kierowaną przez 50-letniego mieszkańca Siedlec. Kierujący wraz z pasażerką pojazdu uderzonego przez VW, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala, kierowcy obydwu toyot byli trzeźwi, kierujący VW oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem Policji. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie, które pozwoli na ustalenie wszystkich okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Pożar
29 sierpnia 2021 r. w Mierzwicach Kolonii doszło do pożaru drewnianego domu. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, budynek uległ całkowitemu spaleniu. Łosicka Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności pożaru.

asp. Nina Zaniewicz
Fot.: PSP Łosice

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.