Pożar poszycia leśnego w Ruskowie

4
8

Dziś (3 listopada) ok godz. 8-mej rano zastępy OSP Lipno, Rusków, Hruszew i Mężenin zostały skierowane przez dyspozytora PSK do pożaru poszycia leśnego niedaleko Ruskowa. Strażakom udało się zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia na kolejne piętra lasu. Spaleniu uległo 20 arów poszycia leśnego. Akcja gaśnicza została zakończona.

Informacja i Foto Michał Michaluk

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. wczoraj i dzisiaj się paliło w tym samym miejscu. czy to nie jest dziwne? a może znowu grasuje jakiś podpalacz tylko się przeniósł w drugą stronę ruskowa? najlepiej podpalić jakiś las tam gdzie nikt nie widzi, a potem co palą się ogromne powierzchnie!!! na szczęście tym razem skończyło się tylko na 20 arach. ludzie trochę rozwagi!!! jeżeli chcecie ognisko to zróbcie je sobie na swoim podwórku, a nie w lesie!!! co może rozrywki szukacie? jaka to rozrywka podpalać gdy nikt nie widzi???
    o podpaleniu to ja nie jestem pewna, tak tylko podejrzewam

  2. Możliwe że 3 raz w ciągu 3 dni to przypadek? Proste że nie. Może wybory mają coś z tym wspólnego??? A może chęć zarobienia trochę kasy lub rozruszania tych zabawek??? Moim zdaniem strażaków z Ruskowa na wykrywacz kłamstw i sprawca jest, i to ten sam co 3 lata temu jak się nie mylę.

Comments are closed.