Powiedz co myślisz o Łosickim Domu kultury

0
210

Łosicki Dom Kultury realizuje diagnozę lokalną w ramach projektu „Kultura dla każdego” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020. Wyniki z badania posłużą m. in. do opracowania wytycznych do Regulaminu konkursu na dofinansowanie lokalnych inicjatyw proponowanych przez mieszkańców Miasta i Gminy Łosice. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety – nie powinno to zająć więcej niż 10 minut. Jej wyniki bardzo pomogą w ustaleniu, jak postrzegamy tę placówkę kultury.

Reklama

– Kochani. Ogromna prośba do Was – znajdźcie proszę dla nas 5-10 minut i kliknijcie w link do naszej ankiety i wypełnicie ją- apeluje Dorota Kozłowska, dyrektorka Łosickiego Domu Kultury.

– To dla nas bardzo ważne – chcemy poznać Wasze zdanie na temat kultury w naszej gminie. Twój głos ma znaczenie. Przypominamy, że nasz dom kultury bierze udział w programie Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020, dzięki któremu poznamy jakie potrzeby kulturalne mają nasi mieszkańcy oraz jakie pomysły na wydarzenia kulturalne możemy zrealizować. Już niebawem więcej szczegółów. Projekt realizowany ze środków Narodowego Centrum Kultury – dodaje dyrektorka.

Ankietę można wypełniać do 20 maja 2020 r. włącznie. Ankieta jest anonimowa i nie zbiera danych wrażliwych.

Reklama
Poprzedni artykuł19-latka z przyjaciółmi dokonała obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy
Następny artykułTRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ 57-LATKA