POTRĄCILI POLICJANTÓW. MUNDUROWI MUSIELI UŻYĆ BRONI

4
5993

Dwóch 24-letnich siedlczan zatrzymali policjanci z komisariatu w Mordach. Kilkadziesiąt minut wcześniej samochód, którym poruszali się mężczyźni potrącił trzech policjantów, którzy usiłowali go zatrzymać przed jednym ze sklepów w Łosicach. Jeden z rannych policjantów przebywa w szpitalu, gdzie czeka go operacja. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Reklama

Wczoraj w Łosicach policjanci z Siedlec wspólnie z miejscowymi funkcjonariuszami prowadzili działania wymierzone w handlarzy narkotyków. W czasie ich prowadzenia, przed jednym z marketów, chcieli zatrzymać do kontroli forda. Auto nie zatrzymało się, a kierujący nim mężczyzna potrącił interweniujących trzech policjantów. Policjanci użyli broni. Samochód odjechał w kierunku Siedlec.

Do działań zostali włączeni policjanci z komisariatu w Mordach, którzy na trasie Mordy-Łosice zlokalizowali poszukiwany samochód. Został on porzucony w lesie. A mężczyźni zaczęli uciekać pieszo. Dwaj 24-latkowie zostali zatrzymani na polnej drodze między Zawadami i Niemojkami. Trafili do policyjnego aresztu.

Jeden z potrąconych policjantów, z poważnym urazem nogi, przebywa w szpitalu, gdzie czeka go operacja. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Siedlcach.

ZP KWP

Źródło: KWP

 

Reklama
Poprzedni artykułKryształ 3D z majestatycznym drzewem na Dzień Chłopaka
Następny artykuł9 medali dla PUKS Jedynka na Międzynarodowych Zawodach Sportowych dla Szkół Podstawowych

4 KOMENTARZE

  1. Jacy mundurowi co za bzdury niech zrobio swoie zdjęcie a nie niewinnego chłopca .czemu nie pokarzo samochodu z drugiej strony gdzie strzelali kto tych śmiesznych policjantów uczy , widły w pazury a nie pistolety

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.