Potrącił kobiety i uciekł

0
1422

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Uszkodzenie ciała
01 grudnia 2019r. w Nowych Szpakach, 18-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica uderzył pięścią w twarz 19 letniego mieszkańca Łosic powodując u niego obrażenia ciała w postaci poważnego urazu prawego oka. Trwa ustalanie okoliczności  zdarzenia. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy
29 listopada 2019r. w Wyrzykach, kierujący samochodem osobowym m-ki Audi potrącił idące prawidłową stroną jezdni kobiety. 45-letnia mieszkanka Gminy Stara Kornica nie odniosła poważnych obrażeń, 28-letnia mieszkanka tej samej gminy z urazem głowy i barku pozostała w szpitalu. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia a po przejechaniu krótkiego odcinka drogi zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, gdzie porzucił pojazd i oddalił się pieszo. Policja w Łosicach ustala tożsamość sprawcy zdarzenia.

Zderzenie z psem
26 listopada 2019r. w Nowej Kornicy, kierujący samochodem m-ki Mercedes, 35-letni mieszkaniec gminy Platerów uderzył w przebiegającego psa, co spowodowało uszkodzenie kilku elementów pojazdu, pies uciekł z miejsca zdarzenia. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie niezachowania środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia – należy pamiętać, że za zwierzę przebywające na drodze odpowiada jego właściciel.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułPromocja Od 1000 zł w prezencie na święta
Następny artykułGala podsumowująca XXIV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Romualda III Mikoszewskiego ph. „Ziemia najbliższa”