Potrącił kobiety i uciekł

0
1412

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie ciała
01 grudnia 2019r. w Nowych Szpakach, 18-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica uderzył pięścią w twarz 19 letniego mieszkańca Łosic powodując u niego obrażenia ciała w postaci poważnego urazu prawego oka. Trwa ustalanie okoliczności  zdarzenia. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy
29 listopada 2019r. w Wyrzykach, kierujący samochodem osobowym m-ki Audi potrącił idące prawidłową stroną jezdni kobiety. 45-letnia mieszkanka Gminy Stara Kornica nie odniosła poważnych obrażeń, 28-letnia mieszkanka tej samej gminy z urazem głowy i barku pozostała w szpitalu. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia a po przejechaniu krótkiego odcinka drogi zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, gdzie porzucił pojazd i oddalił się pieszo. Policja w Łosicach ustala tożsamość sprawcy zdarzenia.

Zderzenie z psem
26 listopada 2019r. w Nowej Kornicy, kierujący samochodem m-ki Mercedes, 35-letni mieszkaniec gminy Platerów uderzył w przebiegającego psa, co spowodowało uszkodzenie kilku elementów pojazdu, pies uciekł z miejsca zdarzenia. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie niezachowania środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia – należy pamiętać, że za zwierzę przebywające na drodze odpowiada jego właściciel.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o