Poszukiwany nakazem sądowym zatrzymany

0
0

W zeszłym tygodniu łosiccy funkcjonariusze odnotowali następujące zdarzenia:

Reklama

Zatrzymany poszukiwany
W dniu 1 września 2014r. w Łosicach na ul. Targowej policjanci zatrzymali 37 letniego mieszkańca Łosic poszukiwanego na podstawie nakazu sądowego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie skąd zostanie trafi do Zakładu Karnego.

Nietrzeźwy rowerzysta
W dniu 3 września 2014r. w Łosicach na ul Narutowicza policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. 37 letni mieszkaniec Łosic miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Usiłowanie włamania
W dniu 4 września 2014r. dwóch mieszkańców powiatu Łosickiego w wieku 17 i 16 lat w miejscowości Nowosielec usiłowało dokonać włamania do domku letniskowego należącego do Komendy Hufca ZHP Podlasie jednak zostali zatrzymali przez Komendanta Związku Drużyn ZHP w Łosicach . Wartość strat jakich dokonali wymienieni wynosi 100 złotych.

Kradzież mienia
W okresie 4-6 września 2014r. w miejscowości Czuchów nieznani sprawcy z ciągnika rolniczego T-25 dokonali kradzieży akumulatora alternatora oraz rozrusznika o łącznej wartości 1700 złotych. Pokrzywdzoną jest 80 letnia mieszkanka gm. Platerów

Wypadek drogowy
W dniu 7 września 2014r. w miejscowości Woźniki na trasie K-19 doszło do wypadku drogowego. 20 letni mieszkaniec gm. Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Audi w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych. Zjechał na pobocze drogi gdzie pojazd dachował. W wyniku zderzenia jeden z pasażerów 23 letni mieszkaniec gm. Stara Kornica doznał obrażeń klatki piersiowej oraz narządów wewnętrznych natomiast drugi pasażer również mieszkaniec tej samej gminy doznał obrażeń głowy klatki piersiowej oraz złamania obojczyka. Policja bada okoliczności wypadku.

opracował st. asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama
Poprzedni artykułProgram „Razem bezpieczniej” – nabór wniosków na 2015 rok
Następny artykułPLPR – nowy sezon