Ponad 3 promile u kierującego

0
605

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Nietrzeźwy kierujący
09.05.2020r. w Łosicach, 32-letni mieszkaniec gm. Łosice kierował samochodem osobowym m-ki VW w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież
W nocy 08/09.05.2020r. w Nowej Kornicy nieznany sprawca dokonał kradzieży prawie 200 sztuk krzewów borówki amerykańskiej. Pokrzywdzony, 31-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica oszacował straty na kwotę 7000zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
14.05.2020r. łosiccy dzielnicowi działając na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, zatrzymali 34-letnią mieszkankę gm. Łosice. Kobieta została osadzona w zakładzie karnym.

Zdarzenie drogowe
15.05.2020r. w Łosicach na ul. Białostockiej, kierująca samochodem osobowym m-ki BMW, 20-letnia mieszkanka powiatu siemiatyckiego, nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył samochodu m-ki Renault, kierowanego przez 44-letniego obywatela Bułgarii. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi, kierująca BMW została ukarana mandatem.

Oszustwo
14.05.2020r. 58-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w kwietniu zamówił telefonicznie lornetkę, wpłacając za przesyłkę pobraniową 320 zł. Po otrzymaniu zakupionego towaru okazał się on niezgodny z opisem podanym przez sprzedającego. Kupujący odesłał sprzedającemu towar jednak do chwili obecnej nie otrzymał zwrotu pieniędzy. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułStypendia dla ósmoklasistów tylko do 17 maja – trwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS!
Następny artykułWalczymy dla Kamila