Ponad 3 promile u kierującego

0
582

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący
09.05.2020r. w Łosicach, 32-letni mieszkaniec gm. Łosice kierował samochodem osobowym m-ki VW w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież
W nocy 08/09.05.2020r. w Nowej Kornicy nieznany sprawca dokonał kradzieży prawie 200 sztuk krzewów borówki amerykańskiej. Pokrzywdzony, 31-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica oszacował straty na kwotę 7000zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
14.05.2020r. łosiccy dzielnicowi działając na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, zatrzymali 34-letnią mieszkankę gm. Łosice. Kobieta została osadzona w zakładzie karnym.

Zdarzenie drogowe
15.05.2020r. w Łosicach na ul. Białostockiej, kierująca samochodem osobowym m-ki BMW, 20-letnia mieszkanka powiatu siemiatyckiego, nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył samochodu m-ki Renault, kierowanego przez 44-letniego obywatela Bułgarii. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi, kierująca BMW została ukarana mandatem.

Oszustwo
14.05.2020r. 58-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w kwietniu zamówił telefonicznie lornetkę, wpłacając za przesyłkę pobraniową 320 zł. Po otrzymaniu zakupionego towaru okazał się on niezgodny z opisem podanym przez sprzedającego. Kupujący odesłał sprzedającemu towar jednak do chwili obecnej nie otrzymał zwrotu pieniędzy. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.