Pomyliła nr rachunku – straciła 10 tys. zł

0
1227

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Pożar
25 grudnia w miejscowości Czuchów Pieńki doszło do pożaru budynku gospodarczego drewnianego, krytego eternitem. W wyniku zdarzenia nikt nie doniósł obrażeń. Pokrzywdzeni nie oszacowali strat. Policjanci KPP w Łosicach ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Przywłaszczenie pieniędzy
27 grudnia do KPP w Łosicach zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła o przywłaszczeniu pieniędzy. 38-letnia pokrzywdzona, mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego, straciła 10.000 zł przelewając pieniądze na omyłkowo wpisany numer konta bankowego. Sprawca przywłaszczył cała kwotę. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Nietrzeźwy kierowca
27 grudnia, w Łosicach, 33-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował audi w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,42 promila alkoholu w organizmie, ponadto kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych.

Kierowca na zakazie
28 grudnia w Łosicach, 52-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował alfa romeo pomimo orzeczonego przez sąd zakazu  kierowania pojazdami mechanicznymi.

Nietrzeźwa kierująca
28 grudnia w miejscowości Hruszniew policjanci łosickiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli renault scenic. Jak się okazało, kierująca 45-letnia mieszkanka gminy Sarnaki była nietrzeźwa, badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany
28 grudnia w Łosicach, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 35-letniego mieszkańca gminy Radzyń Podlaski. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

mł. asp. Weronika Wujek

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.