Pobili 24latka

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież tablicy rejestracyjnej
1 stycznia 2018 roku w Łosicach, nieznany sprawca dokonał kradzieży tablicy rejestracyjnej z samochodu marki Citroen zaparkowanego przy ul. Narutowicza.

Nietrzeźwy kierujący
1 stycznia 2018 roku w Łosicach na ulicy Siedleckiej, 50 letni mieszkaniec Łosic kierował samochodem osobowym marki Opel będąc pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 0,36 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu, który dopuścił się wykroczenia zostało zatrzymane prawo jazdy.

Pobicie
1 stycznia 2018 roku w Łosicach dwóch mężczyzn pobiło 24 letniego mieszkańca Łosic. Pokrzywdzony doznał licznych zasinień i otarć naskórka. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców pobicia. Okazali się to 22 i 23 letni mieszkańcy Łosic. Mężczyźni znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. Zostali osadzeniu w policyjnym reszcie. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował w stosunku do sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Pożar
6 stycznia 2018 roku w Łosicach, prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej zaistniał pożar budynku metalowej pieczarkarni o powierzchni 500m˛. W wyniku pożaru spaleniu uległa znaczna część budynku oraz wyposażenie pieczarkarni. Suma strat nie jest jeszcze znana. Pokrzywdzone są dwie osoby z terenu Łosic.

Nietrzeźwy kierujący
7 stycznia 2018 roku w miejscowości Franopol, 64 letni mieszkaniec gminy Korczew kierując samochodem marki renualt wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem.

asp. szt. Tomasz Zozula