Planeta Singli 2 – wygraj bilety

W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na wieczór filmowy dla Pań w cyklu Kino Kobiet. 7 listopada 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z Kinem Helios. Tym razem będzie można obejrzeć przedpremierowo film „Planeta singli 2″. Na naszym Facebookowym profilu do wygrania podwójne zaproszenie na projekt na godz. 18.30.

4 thoughts on “Planeta Singli 2 – wygraj bilety

 1. raimo

  Szybka reakcja: pożyczki i finansowanie;
  Witam, jestem osobą fizyczną, która oferuje do wszystkich poważnych osób międzynarodowych pożyczek na kwotę między 5 000 i 50 000 000 euro, których oprocentowanie wynosi 2% rocznie. I zapewniają pożyczki finansowe, pożyczki na nieruchomości, pożyczki inwestycyjne, Auto pożyczki, pożyczki osobistej. Jestem dostępny do zaspokojenia moich klientów bez protokołu w ciągu 24 godzin.
  Kontakt: raimobrun00@gmail.com

  (0)
  Reply
 2. Niezawodna i gwarantowana oferta kredytowa.

  Niezawodna i gwarantowana oferta kredytowa.

  W celu poprawy warunków życia ludzi i walki z brakiem bezpieczeństwa w dzisiejszym systemie finansowym, udzielamy wiarygodnych pożyczek od 5.000 euro do 50.000.000 euro z roczną stopą procentową wynosi 2,5%. Gwarantujemy pewność prawną i zadowolenie klienta. Warunki są bardzo korzystne i równe dla wszystkich, niezależnie od potrzeby. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: E-mail: raimobrun00@gmail.com

  (0)
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.