Pijany rowerzysta

0
19

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
24 grudnia 2018 roku do tut. KPP zgłosiła się, 24 letnia mieszkanka gminy Łosice, która złożyła zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona w listopadzie b.r. wynajęła za pośrednictwem biura internetowego apartament w Zakpanem, za który wpłaciła zaliczkę w kwocie 1250 złotych. Pomimo tego rezerwacja apartamentu nie została dokonana przez biuro a ogłoszenie zostało usunięte z serwisu internetowego. Policja wszczęła postępowanie w
tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
25 grudnia 2018 roku w Łosicach podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego Nakazu Doprowadzenia, 55 letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w policyjnym areszcie.

Pożar
26 grudnia 2018 roku w miejscowości Horoszki Małe zaistniał pożar domu drewnianego. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległo wnętrze budynku wraz z wyposażeniem. Wartość strat nie została oszacowana. Prawdopodobną przyczyną pożaru była niesprawna instalacja elektryczna. Pokrzywdzonym jest 62 letni mieszkaniec gminy Sarnaki.

Zatrzymany poszukiwany
25 grudnia 2018 roku w miejscowości Niemojki podczas interwencji domowej policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu sądowego, 36 letniego mieszkańca gminy Łosice. Zatrzymany został doprowadzony i osadzony w policyjnym areszcie skąd trafi do Zakładu Karnego.

Nietrzeźwy rowerzysta
28 grudnia 2018 roku w miejscowości Stara Kornica policjanci zatrzymali, 47 letniego mieszkańca tej gminy kierującego po drodze publicznej rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,44 promila alkoholu w organizmie.