Pijany awanturnik

0
1060

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież
25 marca 2021r. dyżurny łosickiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Z nagrania monitoringu wynikało, że młody mężczyzna przekroczył linię kas bez zapłacenia za alkohol, półtoralitrową whisky o wartości ponad 140 zł. Sprawcą kradzieży okazał się 21-letni mieszkaniec Łosic. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Usiłowanie kradzieży z włamaniem
25 marca 2021r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o usiłowaniu kradzieży z włamaniem w Zaborzu. Nieznani sprawcy po uprzednim wybiciu szyby w oknie dostali się do środka niezamieszkałego drewnianego domu, należącego do 59-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego. Jak się okazało sprawcy nic nie zabrali, ponieważ prawdopodobnie zostali przypadkowo spłoszeni. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Wypadek
25 marca 2021r. w Chotyczach, kierujący samochodem honda prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków na drodze, stracił panowanie nad kierowanym autem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd się wywrócił. 22-letni kierowca oraz 63-letni pasażer, z obrażeniami ciała trafili do szpitala. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Znieważył policjantów

Do roku więzienia grozi 37-latkowi, który znieważył interweniujących policjantów. Mężczyznę zatrzymano, kiedy awanturował się na terenie łosickiego szpitala.

W poniedziałek łosiccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z łosickich ulic leży mężczyzna. Jak się okazało, mężczyzna był w stanie upojenia alkoholowego, przewrócił się i rozbił głowę. Na miejsce przyjechało pogotowie i zabrało poszkodowanego do szpitala.

Po pewnym czasie policjanci musieli interweniować na terenie łosickiego szpitala. Jak się okazało ten sam mężczyzna, któremu udzielono pomocy, wszczął awanturę na terenie izby przyjęć, był agresywny i arogancki w stosunku do personelu medycznego. Po przyjeździe patrolu na miejsce awanturnik przeniósł agresję na mundurowych. W trakcie interwencji mężczyzna znieważył policjantów, używając wobec nich słów wulgarnych i obelżywych.

37-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Za znieważenie funkcjonariuszy grozi mu kara grzywny oraz do roku pozbawienia wolności.

mł. asp. Nina Zaniewicz
Foto miniatury wpisu PIXABAY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.