Pijany 17 latek spowodował wypadek

0
15

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo internetowe
25 września 2018 roku do tut. KPP zgłosiła się, 20 letnia mieszkanka Łosic, która złożyła zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona w sierpniu b.r. za pośrednictwem jednego z portali internetowych zakupiła telefon komórkowy marki iPhone za kwotę 950 złotych. Sprzedający pomimo otrzymania pieniędzy na towar do chwili obecnej nie dostarczył go kupującej.

Wypadek drogowy
26 września 2018 roku w miejscowości Szańków, 17 letni mieszkaniec gminy Olszanka kierując samochodem osobowym marki Porsche Panamera na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jedni i uderzył w betonowy przepust w wyniku czego auto dachowało. Pojazdem podróżowało czworo pasażerów. Wszyscy wraz z kierowcą, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Łosicach. Kierujący w chwili zdarzenia znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 0,30 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Pożar
26 września 2018 roku w Łosicach zaistniał pożar budynku mieszkalnego w wyniku, którego spaleniu uległo wnętrze lokalu wraz z wyposażeniem. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Pokrzywdzony, 23 letni mieszkaniec Łosic oszacowała wartość strat na 20 000 złotych.

Zatrzymany poszukiwany
28 września 2018 roku łosiccy kryminalni ustalili na terenie Warszawy miejsce pobytu poszukiwanego listem gończym, 41 letniego mieszkańca gminy Łosice. Przy wsparciu stołecznych funkcjonariuszy poszukiwany został zatrzymany i osadzony w Areszcie Śledczym w Białołęce.

Zatrzymany sprawca kradzieży
28 września 2018 roku w Łosicach, 44 letni mieszkaniec Łosic dokonał kradzieży pozostawionego na ladzie sklepowej portfela z pieniędzmi i dokumentami, na szkodę 38 letniej mieszkanki gminy Łosice. Sprawca został ujęty przez męża pokrzywdzonej a następnie przekazany patrolowi Policji. Zatrzymany z uwagi na stan zdrowia został przewieziony do Szpitala w Łosicach. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

asp. szt. Tomasz Zozula